Previous
Next
Previous
Next
Previous
Next

Dwie dziewczynki trafiły do szpitala po wypadku na ulicy Metalowców w Dębicy

Dwie dziewczynki trafiły do rzeszowskiego szpitala w wyniku zderzenia pojazdu, którym podróżowały z samochodem dostawczym. Do wypadku doszło wczoraj około godz. 15.30 w Dębicy na ulicy Metalowców. Przyczyną wypadku było nieustąpienie pierwszeństwa przejazdu.

Do zdarzenia doszło we wtorek, około godz. 15.30, w Dębicy na ulicy Metalowców. Wstępnie ustalono, że 28-letni mieszkaniec Tarnowa, kierujący fordem transitem, skręcając w lewo nie ustąpił pierwszeństwa przejazdu i doprowadził do zderzenia z prawidłowo kierującą citroenem xsara, uderzając w bok jej pojazdu.
Kierujący fordem, nie ucierpiał w zdarzeniu. Natomiast 35-letnia mieszkanka Brzeźnicy, kierująca citroenem oraz dwie dziewczynki w wieku 7 i 10 lat, które znajdowały się w pojeździe, zostały przetransportowane do rzeszowskiego szpitala. Kierowcy biorący udział w zdarzeniu byli trzeźwi.

Policjanci pracujący na miejscu zdarzenia zabezpieczyli materiał dowodowy pozwalający na dokładne wyjaśnienie okoliczności wypadku. 
Postępowanie prowadzi Komenda Powiatowa Policji w Dębicy.

Podziel się z innymi

Shares

Więcej informacji...

My i nasi partnerzy uzyskujemy dostęp i przechowujemy informacje na urządzeniu oraz przetwarzamy dane osobowe, takie jak unikalne identyfikatory i standardowe informacje wysyłane przez urządzenie czy dane przeglądania w celu wyboru oraz tworzenia profilu spersonalizowanych treści i reklam, pomiaru wydajności treści i reklam, a także rozwijania i ulepszania produktów. Za zgodą użytkownika my i nasi partnerzy możemy korzystać z precyzyjnych danych geolokalizacyjnych oraz identyfikację poprzez skanowanie urządzeń.

Kliknięcie w przycisk poniżej pozwala na wyrażenie zgody na przetwarzanie danych przez nas i naszych partnerów, zgodnie z opisem powyżej. Możesz również uzyskać dostęp do bardziej szczegółowych informacji i zmienić swoje preferencje zanim wyrazisz zgodę lub odmówisz jej wyrażenia. Niektóre rodzaje przetwarzania danych nie wymagają zgody użytkownika, ale masz prawo sprzeciwić się takiemu przetwarzaniu. Preferencje nie będą miały zastosowania do innych witryn posiadających zgodę globalną lub serwisową.