Previous
Next
Previous
Next
Previous
Next

Kraj. Makabryczny wypadek podczas prac polowych. Mężczyzna został wciągnięty przez rozrzutnik obornika

Wczoraj w powiecie lubartowskim podczas prac z użyciem rozrzutnika rolniczego śmierć poniósł 51-letni mężczyzna. Najprawdopodobniej chciał oczyścić łopaty rozrzutnika w trakcie pracy maszyny. W pewnym momencie został wciągnięty. Na miejscu tego wypadku pracowała grupa dochodzeniowo-śledcza pod nadzorem prokuratora. Apelujemy o zachowanie podstawowych zasad bezpieczeństwa podczas prac polowych.

Do tego tragicznego zdarzenia doszło wczoraj tuż przed godziną 16. 00 w gminie Ostrówek. Jak wynika ze wstępnych ustaleń policjantów, 51-letni rolnik najprawdopodobniej chciał oczyścić łopaty rozrzutnika do obornika w trakcie pracy maszyny. W pewnym momencie został wciągnięty pomiędzy łopaty ponosząc śmierć na miejscu.

Na miejscu tego wypadku pracowała grupa dochodzeniowo-śledcza pod nadzorem prokuratora.
Trwa sezon zaawansowanych prac polowych. Apelujemy, aby podczas wykonywania prac rolnych podchodzić do nich z dużą ostrożnością, zapewnieniem podstawowych zasad bezpieczeństwa. Chwila nieuwagi i zmęczenie podczas wykonywania z pozoru prostych czynności niejednokrotnie może skończyć się tragicznie. Pamiętajmy również o tym, że pracujące maszyny stanowią duże zagrożenie. Szczególną uwagę zwracajmy na dzieci.
sierżant sztabowy Jagoda Stanicka
Źródło: Lubelska Policja

Podziel się z innymi

Shares
Previous
Next

Więcej informacji...

My i nasi partnerzy uzyskujemy dostęp i przechowujemy informacje na urządzeniu oraz przetwarzamy dane osobowe, takie jak unikalne identyfikatory i standardowe informacje wysyłane przez urządzenie czy dane przeglądania w celu wyboru oraz tworzenia profilu spersonalizowanych treści i reklam, pomiaru wydajności treści i reklam, a także rozwijania i ulepszania produktów. Za zgodą użytkownika my i nasi partnerzy możemy korzystać z precyzyjnych danych geolokalizacyjnych oraz identyfikację poprzez skanowanie urządzeń.

Kliknięcie w przycisk poniżej pozwala na wyrażenie zgody na przetwarzanie danych przez nas i naszych partnerów, zgodnie z opisem powyżej. Możesz również uzyskać dostęp do bardziej szczegółowych informacji i zmienić swoje preferencje zanim wyrazisz zgodę lub odmówisz jej wyrażenia. Niektóre rodzaje przetwarzania danych nie wymagają zgody użytkownika, ale masz prawo sprzeciwić się takiemu przetwarzaniu. Preferencje nie będą miały zastosowania do innych witryn posiadających zgodę globalną lub serwisową.