Previous
Next
Previous
Next
Previous
Next

Ludowy Piknik Pokoleń

7 sierpnia zapraszamy do parku przy Domu Kultury „Śnieżka” na piknik z folklorem, podczas którego wystąpią zespoły śpiewacze, kapele ludowe i soliści. Dla uczestników imprezy przewidziano dania z grilla, nie zabraknie też atrakcji dla najmłodszych.

Zagrają zespoły:”Stryki i Stryjenki” i „Stryki” ze Strzyżowa, Grupa Śpiewacza „Kalina” z Łękawki, „Muzyka Powsinogi” i „Muzyka spod Bucyny” z Łękawki oraz dębicki Zespół Ludowy „Morsy”.
Impreza rozpocznie się o godz.16.30.
Organizatorami wydarzenia są: Miejski Ośrodek Kultury w Dębicy, Miejski Ośrodek Pomocy Społecznej, Fundacja Ad Astram oraz Miasto Dębica.
Zaplanowane w tym terminie XXI Galicyjskie Konfrontacje Kapel Ludowych i Zespołów Śpiewaczych zostały odwołane z powodu małej liczby zgłoszeń.

Podziel się z innymi

Shares

Więcej informacji...

My i nasi partnerzy uzyskujemy dostęp i przechowujemy informacje na urządzeniu oraz przetwarzamy dane osobowe, takie jak unikalne identyfikatory i standardowe informacje wysyłane przez urządzenie czy dane przeglądania w celu wyboru oraz tworzenia profilu spersonalizowanych treści i reklam, pomiaru wydajności treści i reklam, a także rozwijania i ulepszania produktów. Za zgodą użytkownika my i nasi partnerzy możemy korzystać z precyzyjnych danych geolokalizacyjnych oraz identyfikację poprzez skanowanie urządzeń.

Kliknięcie w przycisk poniżej pozwala na wyrażenie zgody na przetwarzanie danych przez nas i naszych partnerów, zgodnie z opisem powyżej. Możesz również uzyskać dostęp do bardziej szczegółowych informacji i zmienić swoje preferencje zanim wyrazisz zgodę lub odmówisz jej wyrażenia. Niektóre rodzaje przetwarzania danych nie wymagają zgody użytkownika, ale masz prawo sprzeciwić się takiemu przetwarzaniu. Preferencje nie będą miały zastosowania do innych witryn posiadających zgodę globalną lub serwisową.