Previous
Next
Previous
Next
Previous
Next

Pożegnanie wieloletniej dyrektor przedszkola

Dyrektor Miejskiego Przedszkola nr 6 Marzena Pałka kończy kadencję. Za dotychczasową pracę podziękowali jej burmistrzowie oraz dyrektorzy z innych placówek.

Dyrektor Marzena Pałka w Przedszkolu Miejskim nr 6 pracuje od ponad 30 lat, a przez ostatnie 16 lat kierowała placówką. W poniedziałek (29 sierpnia) odbyło się uroczyste pożegnanie z funkcją.

Za owocną pracę na rzecz najmłodszych mieszkańców Dębicy dziękowali m.in.: Mariusz Szewczyk, burmistrz Dębicy; Maciej Małozięć, zastępca burmistrza, Ireneusz Kozak, dyrektor Miejskiego Zarządu Oświaty oraz dyrektorki wszystkich miejskich przedszkoli i żłobka.

Od 1 września stery w „Szóstce” przejmie Magdalena Borowiec.

Podziel się z innymi

Shares

Więcej informacji...

My i nasi partnerzy uzyskujemy dostęp i przechowujemy informacje na urządzeniu oraz przetwarzamy dane osobowe, takie jak unikalne identyfikatory i standardowe informacje wysyłane przez urządzenie czy dane przeglądania w celu wyboru oraz tworzenia profilu spersonalizowanych treści i reklam, pomiaru wydajności treści i reklam, a także rozwijania i ulepszania produktów. Za zgodą użytkownika my i nasi partnerzy możemy korzystać z precyzyjnych danych geolokalizacyjnych oraz identyfikację poprzez skanowanie urządzeń.

Kliknięcie w przycisk poniżej pozwala na wyrażenie zgody na przetwarzanie danych przez nas i naszych partnerów, zgodnie z opisem powyżej. Możesz również uzyskać dostęp do bardziej szczegółowych informacji i zmienić swoje preferencje zanim wyrazisz zgodę lub odmówisz jej wyrażenia. Niektóre rodzaje przetwarzania danych nie wymagają zgody użytkownika, ale masz prawo sprzeciwić się takiemu przetwarzaniu. Preferencje nie będą miały zastosowania do innych witryn posiadających zgodę globalną lub serwisową.