Previous
Next
Previous
Next
Previous
Next

Dożynki Gminy Dębica w najbliższą niedzielę

Uroczystości rozpoczną się Mszą Świętą w Sanktuarium Najświętszej Maryi Panny w Zawadzie o godzinie 11.00. Następnie o 14.30 nastąpi oficjalne oddanie do użytku Budynku Wielofunkcyjnego w Braciejowej. 

Dalsza część wydarzenia będzie miała miejsce na placu przy Orliku w Gumniskach i zainauguruje ją koncert Orkiestry Dętej Gminy Dębica o godz. 15.00.W części artystycznej wystąpią zespoły folklorystyczne działające przy Centrum Kultury i Bibliotek Gminy Dębica: Zespół Śpiewaczy Wiarusy, Regionalny Zespół Pieśni i Tańca Pustkowianie, Zespół Heja Hola, Zespół Śpiewaczy Podgrodzianie. Placówka terenowa Kasy Rolniczego Ubezpieczenia Społecznego przeprowadzi konkurs promujący bezpieczeństwo i higienę pracy w gospodarstwach rolnych. Spośród uczestników konkursu zostaną rozlosowane atrakcyjne nagrody. O 19.00 na scenie zagra zespół TerazMy, a świętowanie zakończy zabawa taneczna z Zespołem QUATRO.

Podziel się z innymi

Shares

Więcej informacji...

My i nasi partnerzy uzyskujemy dostęp i przechowujemy informacje na urządzeniu oraz przetwarzamy dane osobowe, takie jak unikalne identyfikatory i standardowe informacje wysyłane przez urządzenie czy dane przeglądania w celu wyboru oraz tworzenia profilu spersonalizowanych treści i reklam, pomiaru wydajności treści i reklam, a także rozwijania i ulepszania produktów. Za zgodą użytkownika my i nasi partnerzy możemy korzystać z precyzyjnych danych geolokalizacyjnych oraz identyfikację poprzez skanowanie urządzeń.

Kliknięcie w przycisk poniżej pozwala na wyrażenie zgody na przetwarzanie danych przez nas i naszych partnerów, zgodnie z opisem powyżej. Możesz również uzyskać dostęp do bardziej szczegółowych informacji i zmienić swoje preferencje zanim wyrazisz zgodę lub odmówisz jej wyrażenia. Niektóre rodzaje przetwarzania danych nie wymagają zgody użytkownika, ale masz prawo sprzeciwić się takiemu przetwarzaniu. Preferencje nie będą miały zastosowania do innych witryn posiadających zgodę globalną lub serwisową.