Previous
Next
Previous
Next
Previous
Next

Kup pan węgiel w PGG! Od dziś jest drożej, a i tak „brak towaru”

Dziś czwartek i teoretycznie szansa na zakup węgla w sklepie PGG. Od 16.00 zalogowanie się do niego graniczy z cudem. Nam udało się około 17.00 – a tam niespodzianka. Od wtorku ceny ceny poszły w górę, a mimo to pod każdym rodzajem węgla jest komunikat „brak towaru”. Węgla nie ma, ale przynajmniej jesień ciepła póki co. Kolejna szansa na zakup we wtorek. Będziemy probować znów kupić nasze „czarne polskie złoto”!

Podziel się z innymi

Shares
Previous
Next

Więcej informacji...

My i nasi partnerzy uzyskujemy dostęp i przechowujemy informacje na urządzeniu oraz przetwarzamy dane osobowe, takie jak unikalne identyfikatory i standardowe informacje wysyłane przez urządzenie czy dane przeglądania w celu wyboru oraz tworzenia profilu spersonalizowanych treści i reklam, pomiaru wydajności treści i reklam, a także rozwijania i ulepszania produktów. Za zgodą użytkownika my i nasi partnerzy możemy korzystać z precyzyjnych danych geolokalizacyjnych oraz identyfikację poprzez skanowanie urządzeń.

Kliknięcie w przycisk poniżej pozwala na wyrażenie zgody na przetwarzanie danych przez nas i naszych partnerów, zgodnie z opisem powyżej. Możesz również uzyskać dostęp do bardziej szczegółowych informacji i zmienić swoje preferencje zanim wyrazisz zgodę lub odmówisz jej wyrażenia. Niektóre rodzaje przetwarzania danych nie wymagają zgody użytkownika, ale masz prawo sprzeciwić się takiemu przetwarzaniu. Preferencje nie będą miały zastosowania do innych witryn posiadających zgodę globalną lub serwisową.