Previous
Next
Previous
Next
Previous
Next

Komuś się udało kupić węgiel w sklepie PGG?

We wtorki i czwartki od godziny 16.00 teoretycznie można kupić węgiel w sklepie internetowym PGG. Cena jest bardzo atrakcyjna bo oscyluje w okolicach 1200-1500 zł za tonę. Niestety zalogowanie się na stronę w tym czasie graniczy z cudem. Po kilkudziesięciu sekundach pojawia się taki komunikat z informacją, że „towar jest sukcesywnie uzupełniany”. Czy komuś z naszych Czytelników udało się kupić węgiel za pośrednictwem tego sklepu? Zapraszamy na nasz profil Fb

Podziel się z innymi

Shares
Previous
Next

Więcej informacji...

My i nasi partnerzy uzyskujemy dostęp i przechowujemy informacje na urządzeniu oraz przetwarzamy dane osobowe, takie jak unikalne identyfikatory i standardowe informacje wysyłane przez urządzenie czy dane przeglądania w celu wyboru oraz tworzenia profilu spersonalizowanych treści i reklam, pomiaru wydajności treści i reklam, a także rozwijania i ulepszania produktów. Za zgodą użytkownika my i nasi partnerzy możemy korzystać z precyzyjnych danych geolokalizacyjnych oraz identyfikację poprzez skanowanie urządzeń.

Kliknięcie w przycisk poniżej pozwala na wyrażenie zgody na przetwarzanie danych przez nas i naszych partnerów, zgodnie z opisem powyżej. Możesz również uzyskać dostęp do bardziej szczegółowych informacji i zmienić swoje preferencje zanim wyrazisz zgodę lub odmówisz jej wyrażenia. Niektóre rodzaje przetwarzania danych nie wymagają zgody użytkownika, ale masz prawo sprzeciwić się takiemu przetwarzaniu. Preferencje nie będą miały zastosowania do innych witryn posiadających zgodę globalną lub serwisową.