Previous
Next
Previous
Next
Previous
Next

Obywatelskie zatrzymanie nietrzeźwej kierujące

Zatrzymał nietrzeźwą 47-letnią kobietę za kółkiem, uniemożliwił jej dalszą jazdę i wezwał policję .Do obywatelskiego zatrzymania doszło końcem ubiegłego tygodnia w Woli Rzędzińskiej. Jak się okazało auto prowadziła pani mieszkająca w powiecie dębickim.

Jadący z dwójka pasażerów przez miejscowość Ładna kierowca, widząc przed sobą osobową toyotę poruszającą się niemal całą szerokością jezdni i zjeżdżającą co rusz na pobocze to znowu na sąsiedni pas ruchu nie miał wątpliwości, że ma do czynienia z nietrzeźwą osobą. Obserwując ten niebezpieczny slalom od skrzyżowania krajowej 94 z drogą prowadzącą do Woli Rzędzińskiej, po kilkuset metrach postanowił działać. Wyprzedził toyotę, zajechał jej drogę i powiadomił służby. Jakież było jego zdziwienie kiedy zobaczył, że za kierownicą samochodu siedzi kobieta. Policjanci tarnowskiej drogówki, którzy przyjechali na miejsce przebadali mieszkankę Podkarpacia na zawartość alkoholu. 47-latka z powiatu dębickiego miała blisko 2 promile. Na szczęście, jej szalony rajd przerwał tarnowianin, dzięki czemu nie doprowadziła ona do tragedii na drodze.Panią czeka teraz sprawa w sądzie. Za jazdę po alkoholu grozi jej kara do 2 lat więzienia, 5 tysięcy grzywny oraz 3-letni zakaz prowadzenia pojazdów. Już teraz straciła prawo jazdy, zatrzymane jej przez policjantów.

Źródło: Policja.pl

Podziel się z innymi

Shares
Previous
Next

Więcej informacji...

My i nasi partnerzy uzyskujemy dostęp i przechowujemy informacje na urządzeniu oraz przetwarzamy dane osobowe, takie jak unikalne identyfikatory i standardowe informacje wysyłane przez urządzenie czy dane przeglądania w celu wyboru oraz tworzenia profilu spersonalizowanych treści i reklam, pomiaru wydajności treści i reklam, a także rozwijania i ulepszania produktów. Za zgodą użytkownika my i nasi partnerzy możemy korzystać z precyzyjnych danych geolokalizacyjnych oraz identyfikację poprzez skanowanie urządzeń.

Kliknięcie w przycisk poniżej pozwala na wyrażenie zgody na przetwarzanie danych przez nas i naszych partnerów, zgodnie z opisem powyżej. Możesz również uzyskać dostęp do bardziej szczegółowych informacji i zmienić swoje preferencje zanim wyrazisz zgodę lub odmówisz jej wyrażenia. Niektóre rodzaje przetwarzania danych nie wymagają zgody użytkownika, ale masz prawo sprzeciwić się takiemu przetwarzaniu. Preferencje nie będą miały zastosowania do innych witryn posiadających zgodę globalną lub serwisową.