Previous
Next
Previous
Next
Previous
Next

Motocyklista bez uprawnień spowodował kolizję

W Gołęczynie doszło do zdarzenia drogowego z udziałem motocyklisty i pojazdu ciężarowego. Okazało się, że kierujący motocyklem, który był sprawcą tej kolizji, nie posiadał uprawnień do kierowania. 24-letni mężczyzna odpowie przed sądem.

Do zdarzenia doszło wczoraj po południu w Gołęczynie. Ze wstępnych ustaleń wynika, że kierujący motocyklem marki Kawasaki, prawdopodobnie w wyniku nadmiernej prędkości, stracił panowanie nad pojazdem, zjechał na przeciwny pas jezdni i uderzył w naczepę pojazdu ciężarowego marki Man. Policjanci przybyli na miejsce zdarzenia ustalili, że motocyklem kierował 24-letni mieszkaniec Parkosza, który nieposiada uprawnień do kierowania.

Sprawca zdarzenia został przewieziony do szpitala w Tarnowie, skąd po opatrzeniu medycznym został zwolniony do miejsca zamieszkania. Teraz 24-latek odpowie za spowodowanie zagrożenia bezpieczeństwa w ruchu drogowym oraz jazdę bez wymaganych uprawnień. Poza mieszkańcem Parkosza nikt nie odniósł obrażeń. Wszyscy uczestnicy zdarzenia byli trzeźwi.

źródło: KPP Dębica

Podziel się z innymi

Shares
Previous
Next

Więcej informacji...

My i nasi partnerzy uzyskujemy dostęp i przechowujemy informacje na urządzeniu oraz przetwarzamy dane osobowe, takie jak unikalne identyfikatory i standardowe informacje wysyłane przez urządzenie czy dane przeglądania w celu wyboru oraz tworzenia profilu spersonalizowanych treści i reklam, pomiaru wydajności treści i reklam, a także rozwijania i ulepszania produktów. Za zgodą użytkownika my i nasi partnerzy możemy korzystać z precyzyjnych danych geolokalizacyjnych oraz identyfikację poprzez skanowanie urządzeń.

Kliknięcie w przycisk poniżej pozwala na wyrażenie zgody na przetwarzanie danych przez nas i naszych partnerów, zgodnie z opisem powyżej. Możesz również uzyskać dostęp do bardziej szczegółowych informacji i zmienić swoje preferencje zanim wyrazisz zgodę lub odmówisz jej wyrażenia. Niektóre rodzaje przetwarzania danych nie wymagają zgody użytkownika, ale masz prawo sprzeciwić się takiemu przetwarzaniu. Preferencje nie będą miały zastosowania do innych witryn posiadających zgodę globalną lub serwisową.