Previous
Next
Previous
Next
Previous
Next

Region. Przyleciał nietoperz do Optyka

1 i 2 września około godziny dziesiątej strażacy z JRG nr 2 w Nowym Sączu usuwali nietoperze z zakładu optycznego w Starym Sączu. 1 września zlokalizowano jednego nietoperza na parapecie budynku, którego złapano i następnie wypuszczono na wolność. 2 września w jednym z pomieszczeń salonu optycznego na żaluzji okiennej znajdował się kolejny nietoperz. Przy pomocy drabiny złapano go i pozostawiono na drzewie w pobliżu salonu optycznego.

Źródło: PSP Nowy Sącz

Podziel się z innymi

Shares

Więcej informacji...

My i nasi partnerzy uzyskujemy dostęp i przechowujemy informacje na urządzeniu oraz przetwarzamy dane osobowe, takie jak unikalne identyfikatory i standardowe informacje wysyłane przez urządzenie czy dane przeglądania w celu wyboru oraz tworzenia profilu spersonalizowanych treści i reklam, pomiaru wydajności treści i reklam, a także rozwijania i ulepszania produktów. Za zgodą użytkownika my i nasi partnerzy możemy korzystać z precyzyjnych danych geolokalizacyjnych oraz identyfikację poprzez skanowanie urządzeń.

Kliknięcie w przycisk poniżej pozwala na wyrażenie zgody na przetwarzanie danych przez nas i naszych partnerów, zgodnie z opisem powyżej. Możesz również uzyskać dostęp do bardziej szczegółowych informacji i zmienić swoje preferencje zanim wyrazisz zgodę lub odmówisz jej wyrażenia. Niektóre rodzaje przetwarzania danych nie wymagają zgody użytkownika, ale masz prawo sprzeciwić się takiemu przetwarzaniu. Preferencje nie będą miały zastosowania do innych witryn posiadających zgodę globalną lub serwisową.