Previous
Next
Previous
Next
Previous
Next

Skrzyszów. Na autostradzie dachował BUS – ZDJĘCIA

Fot. OSP KSRG Ostrów

Do groźnego zdarzenia doszło wczoraj około godziny 11.00 na autostradzie A4 w rejonie Skrzyszowa. BUS, którym podróżowało dwóch mężczyzn dachował. Obaj wyszli z pojazdu o własnych siłach, pasażer ranny w głowę trafił do szpitala, kieowca ze zdarzenia wyszedł bez większych obrażeń.
-Być może nastąpił wystrzał opony, w efekcie czego kierowca stracił panowanie nad pojazdem i dachował – relacjonuje na łamach „Nowinn” aspirant sztabowy Jacek Bator z Komendy Powiatowej Policji w Dębicy.

Fot. OSP KSRG Ostrów

Fot. OSP KSRG Ostrów
Fot. OSP KSRG Ostrów

Podziel się z innymi

Shares

Więcej informacji...

My i nasi partnerzy uzyskujemy dostęp i przechowujemy informacje na urządzeniu oraz przetwarzamy dane osobowe, takie jak unikalne identyfikatory i standardowe informacje wysyłane przez urządzenie czy dane przeglądania w celu wyboru oraz tworzenia profilu spersonalizowanych treści i reklam, pomiaru wydajności treści i reklam, a także rozwijania i ulepszania produktów. Za zgodą użytkownika my i nasi partnerzy możemy korzystać z precyzyjnych danych geolokalizacyjnych oraz identyfikację poprzez skanowanie urządzeń.

Kliknięcie w przycisk poniżej pozwala na wyrażenie zgody na przetwarzanie danych przez nas i naszych partnerów, zgodnie z opisem powyżej. Możesz również uzyskać dostęp do bardziej szczegółowych informacji i zmienić swoje preferencje zanim wyrazisz zgodę lub odmówisz jej wyrażenia. Niektóre rodzaje przetwarzania danych nie wymagają zgody użytkownika, ale masz prawo sprzeciwić się takiemu przetwarzaniu. Preferencje nie będą miały zastosowania do innych witryn posiadających zgodę globalną lub serwisową.