Previous
Next
Previous
Next
Previous
Next

Sztandar „Solidarności” z Zakładu Warzywniczego Przyborów – kto zna jego historię?

Wiemy tylko tyle, że powstał w nie istniejącym już Warzywniczym Zakładzie Doświadczalnym w Przyborowie. Sztandar Komisji Zakładowej NSZZ „Solidarność” przetrwał do dziś, ale nie wiele wiemy o jego historii. Tę pustą kartę usiłuje odtworzyć Waldemar Cieśla, szef dębickich struktur „Solidarności”

-Bardzo proszę wszystkie osoby, które mają jakąkolwiek informację na temat historii powstania tego sztandaru o kontkat ze mną – apeluje Waldemar Cieśla. Może wspólnie uda nam się przywrócić pamięć o nim.

Z Waldemarem Cieślą można skontaktować się pod numerem telefonu 515 275 441

Podziel się z innymi

Shares
Previous
Next

Więcej informacji...

My i nasi partnerzy uzyskujemy dostęp i przechowujemy informacje na urządzeniu oraz przetwarzamy dane osobowe, takie jak unikalne identyfikatory i standardowe informacje wysyłane przez urządzenie czy dane przeglądania w celu wyboru oraz tworzenia profilu spersonalizowanych treści i reklam, pomiaru wydajności treści i reklam, a także rozwijania i ulepszania produktów. Za zgodą użytkownika my i nasi partnerzy możemy korzystać z precyzyjnych danych geolokalizacyjnych oraz identyfikację poprzez skanowanie urządzeń.

Kliknięcie w przycisk poniżej pozwala na wyrażenie zgody na przetwarzanie danych przez nas i naszych partnerów, zgodnie z opisem powyżej. Możesz również uzyskać dostęp do bardziej szczegółowych informacji i zmienić swoje preferencje zanim wyrazisz zgodę lub odmówisz jej wyrażenia. Niektóre rodzaje przetwarzania danych nie wymagają zgody użytkownika, ale masz prawo sprzeciwić się takiemu przetwarzaniu. Preferencje nie będą miały zastosowania do innych witryn posiadających zgodę globalną lub serwisową.