Previous
Next
Previous
Next
Previous
Next

Areszt tymczasowy dla 37-letniego mężczyzny

Najbliższe trzy miesiące spędzi w areszcie 37-latek, który znieważał i groził pozbawieniem życia pracownikom kilku instytucji. Mężczyzna bezpodstawnie wzywał służby ratunkowe i próbował wpływać na decyzje administracyjne.

Dębiccy policjanci zakończyli postępowanie dotyczące znieważania i grożenia pozbawienia życia operatorom Centrum Powiadamiania Ratunkowego w Rzeszowie, funkcjonariuszom publicznym Miejskiego Ośrodka Pomocy Społecznej w Dębicy oraz pracownikom placówki handlowej. Sprawca groził i znieważał pracowników poszczególnych instytucji, po tym jak jego oczekiwania nie były spełniane.

Policjanci, którzy wykonywali czynności w tych sprawach ustalili, że 37-letni mężczyzna bezpodstawnie wzywał służby ratunkowe oraz próbował wpływać na decyzje administracyjne funkcjonariuszy publicznych.

Mężczyzna został zatrzymany w piątek, 30 września. Jeszcze tego samego dnia, przedstawiono mu zarzuty. 37-latek nie przyznał się do winy i nie składał wyjaśnień. Na wniosek prokuratora, sąd zastosował wobec podejrzanego areszt tymczasowy na okres 3 miesięcy.

Zgodnie z kodeksem karnym, mężczyźnie grozi kara pozbawienia wolności do lat 3.
Postępowanie w tej sprawie prowadzi Komenda Powiatowa Policji w Dębicy.
Źródło: Policja.pl

Podziel się z innymi

Shares
Previous
Next

Więcej informacji...

My i nasi partnerzy uzyskujemy dostęp i przechowujemy informacje na urządzeniu oraz przetwarzamy dane osobowe, takie jak unikalne identyfikatory i standardowe informacje wysyłane przez urządzenie czy dane przeglądania w celu wyboru oraz tworzenia profilu spersonalizowanych treści i reklam, pomiaru wydajności treści i reklam, a także rozwijania i ulepszania produktów. Za zgodą użytkownika my i nasi partnerzy możemy korzystać z precyzyjnych danych geolokalizacyjnych oraz identyfikację poprzez skanowanie urządzeń.

Kliknięcie w przycisk poniżej pozwala na wyrażenie zgody na przetwarzanie danych przez nas i naszych partnerów, zgodnie z opisem powyżej. Możesz również uzyskać dostęp do bardziej szczegółowych informacji i zmienić swoje preferencje zanim wyrazisz zgodę lub odmówisz jej wyrażenia. Niektóre rodzaje przetwarzania danych nie wymagają zgody użytkownika, ale masz prawo sprzeciwić się takiemu przetwarzaniu. Preferencje nie będą miały zastosowania do innych witryn posiadających zgodę globalną lub serwisową.