Previous
Next
Previous
Next
Previous
Next

Bardzo dobry występ dębickich tenisistów

Kilkudziesięciu młodych tenisistów wystartowało w turnieju zorganizowanym w październiku na tarnowskich kortach a.c.t. Młodzi zawodnicy wśród których znaleźli się tenisiści z Dębicy wystartowali w dwóch kategoriach wiekowych. Zawodnicy Michała Matyfiego pokazali się od świetnej strony zajmując czołowe lokaty w turnieju.

„To piękny dzień dla moich zawodników i dla mnie. Moi podopieczni potwierdzili fantastyczną dyspozycję i serce do walki. Jestem również absolutnie pod wrażeniem profesjonalizmu wszystkich graczy”- mówi Michał Matyfi.

Klasyfikacja turniejowa:

Kategoria czerwona:
1 miejsce: Marcin Daniel
2 miejsce: Maksymilian Korzeń (AT MMatyfi)
3 miejsce: Pola Warchoł (AT MMatyfi)
4 miejsce: Julian Wiktor (AT MMatyfi)
Zaraz na nimi uplasowali się również zawodnicy AT MMatyfi: Piotr Polański i Filip Kulas.

Od prawej : Michał Matyfi, Pola Warchoł, Maks Korzeń, Jan Mamczak, Filip Wierzbicki, Julian Wiktor, Piotr Polański, Filip Kulas.

Kategoria zielona:
1 miejsce: Maciej Kędziorek
2 miejsce: Hanna Gwóźdź (AT MMatyfi)
3 miejsce: Szymon Wojtunik (AT MMatyfi).
Bardzo dobrze zaprezentowała się również Aleksandra Żołądź  (AT MMatyfi), która otarła się o półfinał.

Tydzień później na kortach im. Grzegorza Matyfiego w Dębicy odbył się natomiast turniej w kategorii czerwonej. Rozgrywki te miały charakter szkoleniowy. Dzięki takiej formule współzawodnictwa można  monitorować rozwój zawodnika i wyciągać trafne wnioski odnośnie prowadzonego treningu. W tym turnieju zwycięstwo przypadło Poli Warchoł, która uplasowała się przed Maksymilianem Korzeniem, Filipem Kulasem i Filipem Wierzbickim.

Podziel się z innymi

Shares

Więcej informacji...

My i nasi partnerzy uzyskujemy dostęp i przechowujemy informacje na urządzeniu oraz przetwarzamy dane osobowe, takie jak unikalne identyfikatory i standardowe informacje wysyłane przez urządzenie czy dane przeglądania w celu wyboru oraz tworzenia profilu spersonalizowanych treści i reklam, pomiaru wydajności treści i reklam, a także rozwijania i ulepszania produktów. Za zgodą użytkownika my i nasi partnerzy możemy korzystać z precyzyjnych danych geolokalizacyjnych oraz identyfikację poprzez skanowanie urządzeń.

Kliknięcie w przycisk poniżej pozwala na wyrażenie zgody na przetwarzanie danych przez nas i naszych partnerów, zgodnie z opisem powyżej. Możesz również uzyskać dostęp do bardziej szczegółowych informacji i zmienić swoje preferencje zanim wyrazisz zgodę lub odmówisz jej wyrażenia. Niektóre rodzaje przetwarzania danych nie wymagają zgody użytkownika, ale masz prawo sprzeciwić się takiemu przetwarzaniu. Preferencje nie będą miały zastosowania do innych witryn posiadających zgodę globalną lub serwisową.