Previous
Next
Previous
Next
Previous
Next

Kochanówka ma nowego sołtysa

Zenon Kruch został sołtysem Kochanówki. Był on jedynym kandydatem w związk z tym nie przeprowadzano wyborów uzupełniających i tym samym został sołtysem.

Zenon Kruch jest 67 letnim mieszkańcem Kochanówki, pracował zawodowo w firmie budowlanej, obecnie emeryt. Szczęśliwy ojciec czwórki dzieci.

Zgłosił się na sołtysa ponieważ zależy mu na coraz lepszej współpracy sołectwa z samorządem, która zaowocuje spełnieniem potrzeb jego mieszkańców. Liczy na współpracę z mieszkańcami dlatego też można się do niego zwracać z każdą sprawą czy telefonicznie czy osobiście. Na pierwszym spotkaniu z mieszkańcami sołectwa zostaną ustalone godziny dyżuru w biurze obok Domu Seniora w Kochanówce.

źródło: UG Dębica

Podziel się z innymi

Shares
Previous
Next

Więcej informacji...

My i nasi partnerzy uzyskujemy dostęp i przechowujemy informacje na urządzeniu oraz przetwarzamy dane osobowe, takie jak unikalne identyfikatory i standardowe informacje wysyłane przez urządzenie czy dane przeglądania w celu wyboru oraz tworzenia profilu spersonalizowanych treści i reklam, pomiaru wydajności treści i reklam, a także rozwijania i ulepszania produktów. Za zgodą użytkownika my i nasi partnerzy możemy korzystać z precyzyjnych danych geolokalizacyjnych oraz identyfikację poprzez skanowanie urządzeń.

Kliknięcie w przycisk poniżej pozwala na wyrażenie zgody na przetwarzanie danych przez nas i naszych partnerów, zgodnie z opisem powyżej. Możesz również uzyskać dostęp do bardziej szczegółowych informacji i zmienić swoje preferencje zanim wyrazisz zgodę lub odmówisz jej wyrażenia. Niektóre rodzaje przetwarzania danych nie wymagają zgody użytkownika, ale masz prawo sprzeciwić się takiemu przetwarzaniu. Preferencje nie będą miały zastosowania do innych witryn posiadających zgodę globalną lub serwisową.