Previous
Next
Previous
Next
Previous
Next

Jechał po alkoholu i bez uprawnień, które stracił kilka lat temu

Policjanci podjęli interwencję wobec mężczyzny, który kierując renaultem, przekroczył dozwoloną prędkość w terenie zabudowanym. Okazało się, że 41-latek stracił uprawnienia do kierowania pojazdami kilka lat wcześniej, a dodatkowo jest pijany.

Wczoraj po godz. 22 w Pustkowie, policjanci ruchu drogowego zatrzymali do kontroli kierującego samochodem osobowym marki Renault Kangoo. Powodem kontroli było przekroczenie prędkości w terenie zabudowanym o 24 km/h. Podczas interwencji okazało się, że 41-letni mieszkaniec Paszczyny w ogóle nie powinien siadać za kierownicą, bo obowiązuje go zakaz prowadzenia pojazdów od 2015 roku i nie posiada aktualnie uprawnień do kierowania.

Dodatkowo, w trakcie kontroli okazało się, że mężczyzna jest nietrzeźwy. Badanie alkomatem wykazało w jego organizmie 1,4 promila alkoholu. 41-latek podróżował z trzeźwym pasażerem, posiadającym prawo jazdy. Kierującego renaultem poinformowano o dalszym toku postępowania. Teraz odpowie przed sądem za kierowanie w stanie nietrzeźwości, za niestosowanie się do wyroku sądu oraz przekroczenie prędkości w terenie zabudowanym. Po zakończeniu interwencji mężczyznę przekazano pod opiekę trzeźwego pasażera. 

Postępowanie prowadzi Komisariat Policji w Brzeźnicy.  

źródło: Podkarpacka Policja

Podziel się z innymi

Shares
Previous
Next

Więcej informacji...

My i nasi partnerzy uzyskujemy dostęp i przechowujemy informacje na urządzeniu oraz przetwarzamy dane osobowe, takie jak unikalne identyfikatory i standardowe informacje wysyłane przez urządzenie czy dane przeglądania w celu wyboru oraz tworzenia profilu spersonalizowanych treści i reklam, pomiaru wydajności treści i reklam, a także rozwijania i ulepszania produktów. Za zgodą użytkownika my i nasi partnerzy możemy korzystać z precyzyjnych danych geolokalizacyjnych oraz identyfikację poprzez skanowanie urządzeń.

Kliknięcie w przycisk poniżej pozwala na wyrażenie zgody na przetwarzanie danych przez nas i naszych partnerów, zgodnie z opisem powyżej. Możesz również uzyskać dostęp do bardziej szczegółowych informacji i zmienić swoje preferencje zanim wyrazisz zgodę lub odmówisz jej wyrażenia. Niektóre rodzaje przetwarzania danych nie wymagają zgody użytkownika, ale masz prawo sprzeciwić się takiemu przetwarzaniu. Preferencje nie będą miały zastosowania do innych witryn posiadających zgodę globalną lub serwisową.