Previous
Next
Previous
Next
Previous
Next

Kompletnie pijany kierowca BMW zatrzymał się na drodze

Blisko 3,5 promila alkoholu miał w organizmie 45-letni kierowca bmw, który zatrzymał się na drodze wojewódzkiej nr 986, w Wielopolu Skrzyńskim. O tym zdarzeniu funkcjonariuszy powiadomił świadek, który myślał, że kierowca zasłabł i potrzebuje pomocy. Okazało się, że mieszkaniec województwa kujawsko-pomorskiego, dwa dni wcześniej stracił prawo jazdy za podobne przestępstwo.

Dzięki czujności świadka udaremniono dalszą jazdę mężczyźnie, który kierując bmw, był kompletnie pijany. Do zdarzenia doszło we wtorek, w miejscowości Wielopole Skrzyńskie. Po godz. 8, funkcjonariusze otrzymali zgłoszenie, że na drodze wojewódzkiej nr 986, stoi pojazd, w którym siedzi mężczyzna i prawdopodobnie zasłabł. Na miejscu funkcjonariusze zastali zespół ratownictwa medycznego, który badał kierującego bmw.

Mężczyźnie nic się nie stało, jednak był kompletnie pijany. Badanie alkomatem wykazało w jego organizmie prawie 3,5 promila. Jak się okazało, 45-letni mieszkaniec województwa kujawsko – pomorskiego, nie pierwszy raz siadł za kierownicę samochodu, będąc w stanie nietrzeźwości. Dwa dni wcześniej, w województwie małopolskim, stracił prawo jazdy za podobne przestępstwo. Mężczyzna został izolowany do wytrzeźwienia w ropczyckiej komendzie, a jego pojazd został odholowany na policyjny parking.

Kierujący usłyszał wczoraj zarzut kierowania pojazdem w stanie nietrzeźwości. 45-letni mieszkaniec województwa kujawsko-pomorskiego odpowie teraz przed sądem.

Źródło: Policja.pl

Podziel się z innymi

Shares
Previous
Next

Więcej informacji...

My i nasi partnerzy uzyskujemy dostęp i przechowujemy informacje na urządzeniu oraz przetwarzamy dane osobowe, takie jak unikalne identyfikatory i standardowe informacje wysyłane przez urządzenie czy dane przeglądania w celu wyboru oraz tworzenia profilu spersonalizowanych treści i reklam, pomiaru wydajności treści i reklam, a także rozwijania i ulepszania produktów. Za zgodą użytkownika my i nasi partnerzy możemy korzystać z precyzyjnych danych geolokalizacyjnych oraz identyfikację poprzez skanowanie urządzeń.

Kliknięcie w przycisk poniżej pozwala na wyrażenie zgody na przetwarzanie danych przez nas i naszych partnerów, zgodnie z opisem powyżej. Możesz również uzyskać dostęp do bardziej szczegółowych informacji i zmienić swoje preferencje zanim wyrazisz zgodę lub odmówisz jej wyrażenia. Niektóre rodzaje przetwarzania danych nie wymagają zgody użytkownika, ale masz prawo sprzeciwić się takiemu przetwarzaniu. Preferencje nie będą miały zastosowania do innych witryn posiadających zgodę globalną lub serwisową.