Previous
Next
Previous
Next
Previous
Next

Odznaki „Za Zasługi dla Ochrony Zdrowia” dla pracowników Zespołu Opieki Zdrowotnej w Dębicy

Odznaki „Za Zasługi dla Ochrony Zdrowia” zostały przyznane przez Ministra Zdrowia i stanowią wyróżnienie dla osób, które wypełniają szczytną misję ratowania zdrowia i życia pacjentów. W tym roku minister przyznał dwanaście wyróżnień dla lekarzy i przedstawicielek personelu pielęgniarskiego w powiecie. Przed dzisiejszą sesją Rady Powiatu Dębickiego wyróżnionym wręczył je Wicewojewoda Podkarpacki Radosław Wiatr.

Odznaki otrzymali państwo:

  1. lekarze – Maria Ochał, Maria Styczeń, Elżbieta Gawlik-Uryasz, Maria Nowotarska-Dul, Małgorzata Wysłobocka, Urszula Sochacka-Nosal, Robert Undas, Grzegorz Kułak, Daniel Dwornik oraz Bogusław Gawlik,
  2. pielęgniarki –  Urszula Jezioro i Helena Ciebień.

Fot. Starostwo Powiatowe w Dębicy

Podziel się z innymi

Shares
Previous
Next

Więcej informacji...

My i nasi partnerzy uzyskujemy dostęp i przechowujemy informacje na urządzeniu oraz przetwarzamy dane osobowe, takie jak unikalne identyfikatory i standardowe informacje wysyłane przez urządzenie czy dane przeglądania w celu wyboru oraz tworzenia profilu spersonalizowanych treści i reklam, pomiaru wydajności treści i reklam, a także rozwijania i ulepszania produktów. Za zgodą użytkownika my i nasi partnerzy możemy korzystać z precyzyjnych danych geolokalizacyjnych oraz identyfikację poprzez skanowanie urządzeń.

Kliknięcie w przycisk poniżej pozwala na wyrażenie zgody na przetwarzanie danych przez nas i naszych partnerów, zgodnie z opisem powyżej. Możesz również uzyskać dostęp do bardziej szczegółowych informacji i zmienić swoje preferencje zanim wyrazisz zgodę lub odmówisz jej wyrażenia. Niektóre rodzaje przetwarzania danych nie wymagają zgody użytkownika, ale masz prawo sprzeciwić się takiemu przetwarzaniu. Preferencje nie będą miały zastosowania do innych witryn posiadających zgodę globalną lub serwisową.