Previous
Next
Previous
Next
Previous
Next

Masz koce, kurtki, swetry lub buty? Wesprzyj zbiórkę

Centrum Wolontariatu Dzieci i Młodzieży Gminy Dębica zaprasza do przyłączenia się do zbiórki odzieży dla zaprzyjaźnionego Stowarzyszenia „Zupełne dobro” z Rzeszowa wspierającego osoby bezdomne, znajdujące się w trudnej sytuacji życiowej.

Zbieramy: koce, śpiwory, ciepłe kurtki, swetry, zimowe buty dla dorosłych itp (tylko w dobrym stanie dla dorosłych)
Zbiórka trwa do 30 listopada 2022 r.
Dary zbierane są w OSP w Nagawczynie od godziny 8.00 do 15.00
Dodatkowe informacje uzyskać można pod numerem telefonu 509799559

Podziel się z innymi

Shares
Previous
Next

Więcej informacji...

My i nasi partnerzy uzyskujemy dostęp i przechowujemy informacje na urządzeniu oraz przetwarzamy dane osobowe, takie jak unikalne identyfikatory i standardowe informacje wysyłane przez urządzenie czy dane przeglądania w celu wyboru oraz tworzenia profilu spersonalizowanych treści i reklam, pomiaru wydajności treści i reklam, a także rozwijania i ulepszania produktów. Za zgodą użytkownika my i nasi partnerzy możemy korzystać z precyzyjnych danych geolokalizacyjnych oraz identyfikację poprzez skanowanie urządzeń.

Kliknięcie w przycisk poniżej pozwala na wyrażenie zgody na przetwarzanie danych przez nas i naszych partnerów, zgodnie z opisem powyżej. Możesz również uzyskać dostęp do bardziej szczegółowych informacji i zmienić swoje preferencje zanim wyrazisz zgodę lub odmówisz jej wyrażenia. Niektóre rodzaje przetwarzania danych nie wymagają zgody użytkownika, ale masz prawo sprzeciwić się takiemu przetwarzaniu. Preferencje nie będą miały zastosowania do innych witryn posiadających zgodę globalną lub serwisową.