Previous
Next
Previous
Next
Previous
Next

Wystawa Leszka Kuchniaka w Latoszynie

Latoszyn Zdrój wraz z organizatorami: Galerią Sztuki MOK Dębica oraz CKiB Gminy Dębica zapraszają na otwarcie wystawy prezentującej twórczość artysty Leszka Kuchniaka. Wernisaż wystawy odbędzie się 27 października o godz. 18.00 w Pijalni Wód w Latoszynie Zdroju.Leszek KuchniakRzeszowianin urodzony w Żarach k. Żagania, absolwent PLSP w Jarosławiu. Edukację artystyczną kontynuował na ASP w Krakowie na wydziale rzeźby w pracowni prof. Bandury (dyplom w 1976r.). Słuchacz podyplomowego studium scenografii na tej samej uczelni u prof. Majewskiego.Uprawia rzeźbę głównie w drewnie (plenerową, kameralną), malarstwo oraz rysunek (również satyryczny). Jest autorem kilku realizacji teatralnych w Rzeszowie oraz w Tarnowie. Artysta dotychczas wziął udział w ponad 120 wystawach zbiorowych oraz około 100 indywidualnych w kraju oraz za granicą. Laureat wielu nagród i wyróżnień. Czynny uczestnik krajowych i międzynarodowych plenerów artystycznych.

Prace artysty znajdują się w kolekcjach prywatnych i instytucjonalnych w kraju i za granicą oraz w galeriach i centrach sztuki. Serdecznie zapraszamy

Podziel się z innymi

Shares
Previous
Next

Więcej informacji...

My i nasi partnerzy uzyskujemy dostęp i przechowujemy informacje na urządzeniu oraz przetwarzamy dane osobowe, takie jak unikalne identyfikatory i standardowe informacje wysyłane przez urządzenie czy dane przeglądania w celu wyboru oraz tworzenia profilu spersonalizowanych treści i reklam, pomiaru wydajności treści i reklam, a także rozwijania i ulepszania produktów. Za zgodą użytkownika my i nasi partnerzy możemy korzystać z precyzyjnych danych geolokalizacyjnych oraz identyfikację poprzez skanowanie urządzeń.

Kliknięcie w przycisk poniżej pozwala na wyrażenie zgody na przetwarzanie danych przez nas i naszych partnerów, zgodnie z opisem powyżej. Możesz również uzyskać dostęp do bardziej szczegółowych informacji i zmienić swoje preferencje zanim wyrazisz zgodę lub odmówisz jej wyrażenia. Niektóre rodzaje przetwarzania danych nie wymagają zgody użytkownika, ale masz prawo sprzeciwić się takiemu przetwarzaniu. Preferencje nie będą miały zastosowania do innych witryn posiadających zgodę globalną lub serwisową.