Previous
Next
Previous
Next
Previous
Next

Region. Śmiertelne zderzenie motocyklisty z koparką

Do tragicznego wypadku w którym śmierć poniósł motocyklista doszło wczoraj wieczorem. W Cieniawie koło Nowego Sącza na łuku drogi krajowej nr 28 doszło do zderzenia koparko- ładowarki z motocyklem. Motocyklem i koparką jechali sami kierujący.

Osobę poszkodowaną przejęła przybyła załoga karetki Pogotowia ratunkowego. Ratownicy w karetce prowadzili resuscytacje. Po długo trwającej resuscytacji motocyklisty nie udało się go uratować, lekarz LPR stwierdził zgon. Policja wyjaśnia okoliczności tragedii.

Podziel się z innymi

Shares

Więcej informacji...

My i nasi partnerzy uzyskujemy dostęp i przechowujemy informacje na urządzeniu oraz przetwarzamy dane osobowe, takie jak unikalne identyfikatory i standardowe informacje wysyłane przez urządzenie czy dane przeglądania w celu wyboru oraz tworzenia profilu spersonalizowanych treści i reklam, pomiaru wydajności treści i reklam, a także rozwijania i ulepszania produktów. Za zgodą użytkownika my i nasi partnerzy możemy korzystać z precyzyjnych danych geolokalizacyjnych oraz identyfikację poprzez skanowanie urządzeń.

Kliknięcie w przycisk poniżej pozwala na wyrażenie zgody na przetwarzanie danych przez nas i naszych partnerów, zgodnie z opisem powyżej. Możesz również uzyskać dostęp do bardziej szczegółowych informacji i zmienić swoje preferencje zanim wyrazisz zgodę lub odmówisz jej wyrażenia. Niektóre rodzaje przetwarzania danych nie wymagają zgody użytkownika, ale masz prawo sprzeciwić się takiemu przetwarzaniu. Preferencje nie będą miały zastosowania do innych witryn posiadających zgodę globalną lub serwisową.