Previous
Next
Previous
Next
Previous
Next

To już szóste spotkanie „Ocalmy od zapomnienia”

Ocalmy od zapomnienia” po raz szósty przedstawi sylwetki fascynujących postaci z okolic. W tym roku przygotowano opowieść o dwóch kobietach, których działania wywarły duży wpływ na historię regionu.

Parafia Najświętszego Serca Jezusa Dębica-Latoszyn zaprasza na kolejne spotkanie z cyklu „Ocalmy od zapomnienia”. Już 22 października w domu parafialnym przy ul. Orlej 47 można będzie poznać ciekawe losy księżnej Heleny Jabłonowskiej oraz hrabiny Heleny Płockiej. Opowie o nich Marian Matkowski podczas swojego wykładu.

Na wszystkich miłośników historii regionu czeka niespodzianka. Zofia Jabłonowska-Ratajska, wnuczka księżnej Heleny, pojawi się na spotkaniu jako gość specjalny.

Więcej informacji na plakacie.

Podziel się z innymi

Shares

Więcej informacji...

My i nasi partnerzy uzyskujemy dostęp i przechowujemy informacje na urządzeniu oraz przetwarzamy dane osobowe, takie jak unikalne identyfikatory i standardowe informacje wysyłane przez urządzenie czy dane przeglądania w celu wyboru oraz tworzenia profilu spersonalizowanych treści i reklam, pomiaru wydajności treści i reklam, a także rozwijania i ulepszania produktów. Za zgodą użytkownika my i nasi partnerzy możemy korzystać z precyzyjnych danych geolokalizacyjnych oraz identyfikację poprzez skanowanie urządzeń.

Kliknięcie w przycisk poniżej pozwala na wyrażenie zgody na przetwarzanie danych przez nas i naszych partnerów, zgodnie z opisem powyżej. Możesz również uzyskać dostęp do bardziej szczegółowych informacji i zmienić swoje preferencje zanim wyrazisz zgodę lub odmówisz jej wyrażenia. Niektóre rodzaje przetwarzania danych nie wymagają zgody użytkownika, ale masz prawo sprzeciwić się takiemu przetwarzaniu. Preferencje nie będą miały zastosowania do innych witryn posiadających zgodę globalną lub serwisową.