Previous
Next
Previous
Next
Previous
Next

Rozpoznajecie ten budynek? Tak wyglądał przed wojną

Fot. Podkarpacka Biblioteka Cyfrowa

Był jednym z piękniejszych dworów na obecnym terenie powiatu dębickiego przed wojną. Oryginalna architektura jest dziełem Stanisława Ignacego Witkiewicza, który zaprojektował budynek. Dziś pozostały po nim tylko malownicze ruiny. Ktoś rozpoznaje ten budynek? Gdzie się znajduje? Kim byli jego właściciele? Zapraszamy do dyskusji na nasz profil FB

Podziel się z innymi

Shares
Previous
Next

Więcej informacji...

My i nasi partnerzy uzyskujemy dostęp i przechowujemy informacje na urządzeniu oraz przetwarzamy dane osobowe, takie jak unikalne identyfikatory i standardowe informacje wysyłane przez urządzenie czy dane przeglądania w celu wyboru oraz tworzenia profilu spersonalizowanych treści i reklam, pomiaru wydajności treści i reklam, a także rozwijania i ulepszania produktów. Za zgodą użytkownika my i nasi partnerzy możemy korzystać z precyzyjnych danych geolokalizacyjnych oraz identyfikację poprzez skanowanie urządzeń.

Kliknięcie w przycisk poniżej pozwala na wyrażenie zgody na przetwarzanie danych przez nas i naszych partnerów, zgodnie z opisem powyżej. Możesz również uzyskać dostęp do bardziej szczegółowych informacji i zmienić swoje preferencje zanim wyrazisz zgodę lub odmówisz jej wyrażenia. Niektóre rodzaje przetwarzania danych nie wymagają zgody użytkownika, ale masz prawo sprzeciwić się takiemu przetwarzaniu. Preferencje nie będą miały zastosowania do innych witryn posiadających zgodę globalną lub serwisową.