To była trudna zagadka. Ten ceglany mur jest ścianą kamienicy przy ul. Piekarskiej.

Wczorajsza zagadka okazała się bardzo trudna dla naszych Czytelników. Pytaliśmy w niej gdzie znajduje się ta ceglana ściana. Padła tylko jedna poprawna odpowiedź i udzielił jej Pan Janusz Kwiatek pisząc, że znajduje się ona przy ulicy Piekarskiej. Można ją zobaczyć od strony ulicy Żuławskiego, zatrzymując się obok placówki banku PKO BP.

Panu Januszowi gratulujemy znajomości architektury miasta!

Podziel się z innymi

Shares
Previous
Next

Więcej informacji...

My i nasi partnerzy uzyskujemy dostęp i przechowujemy informacje na urządzeniu oraz przetwarzamy dane osobowe, takie jak unikalne identyfikatory i standardowe informacje wysyłane przez urządzenie czy dane przeglądania w celu wyboru oraz tworzenia profilu spersonalizowanych treści i reklam, pomiaru wydajności treści i reklam, a także rozwijania i ulepszania produktów. Za zgodą użytkownika my i nasi partnerzy możemy korzystać z precyzyjnych danych geolokalizacyjnych oraz identyfikację poprzez skanowanie urządzeń.

Kliknięcie w przycisk poniżej pozwala na wyrażenie zgody na przetwarzanie danych przez nas i naszych partnerów, zgodnie z opisem powyżej. Możesz również uzyskać dostęp do bardziej szczegółowych informacji i zmienić swoje preferencje zanim wyrazisz zgodę lub odmówisz jej wyrażenia. Niektóre rodzaje przetwarzania danych nie wymagają zgody użytkownika, ale masz prawo sprzeciwić się takiemu przetwarzaniu. Preferencje nie będą miały zastosowania do innych witryn posiadających zgodę globalną lub serwisową.