Previous
Next
Previous
Next
Previous
Next

Trening prozdrowotny dla wszystkich w Domu Sportu

Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji oraz Miasto Dębica zachęca do aktywności fizycznej jesienią. W związku z tym w październiku ruszają prozdrowotne treningi w Domu Sportu.

Proponowane zajęcia będą połączeniem ćwiczeń wzmacniających, rozciągających i pilatesu. Nie zabraknie także elementów rehabilitacji i gimnastyki. Ćwiczenia będą skierowane do osób w każdym wieku i o różnych poziomach sprawności fizycznej.

Zajęcia odbywać się będą w Domu Sportu i poprowadzi je wykwalifikowany instruktor. Pierwsze ćwiczenia zaplanowano na 12 października.  Zapisać się można dzwoniąc pod numer tel. 14 677 61 40 wew. 22.

źródło: UM Dębica

Podziel się z innymi

Shares

Więcej informacji...

My i nasi partnerzy uzyskujemy dostęp i przechowujemy informacje na urządzeniu oraz przetwarzamy dane osobowe, takie jak unikalne identyfikatory i standardowe informacje wysyłane przez urządzenie czy dane przeglądania w celu wyboru oraz tworzenia profilu spersonalizowanych treści i reklam, pomiaru wydajności treści i reklam, a także rozwijania i ulepszania produktów. Za zgodą użytkownika my i nasi partnerzy możemy korzystać z precyzyjnych danych geolokalizacyjnych oraz identyfikację poprzez skanowanie urządzeń.

Kliknięcie w przycisk poniżej pozwala na wyrażenie zgody na przetwarzanie danych przez nas i naszych partnerów, zgodnie z opisem powyżej. Możesz również uzyskać dostęp do bardziej szczegółowych informacji i zmienić swoje preferencje zanim wyrazisz zgodę lub odmówisz jej wyrażenia. Niektóre rodzaje przetwarzania danych nie wymagają zgody użytkownika, ale masz prawo sprzeciwić się takiemu przetwarzaniu. Preferencje nie będą miały zastosowania do innych witryn posiadających zgodę globalną lub serwisową.