Previous
Next
Previous
Next
Previous
Next

Urząd Miejski prosi o zgłaszanie zapotrzebowania na węgiel

Pracownicy Urzędu Miejskiego w Dębicy będą szacować ilu mieszkańców, posiadających w swoich gospodarstwach kotły węglowe, jest zainteresowanych zakupem węgla po cenach preferencyjnych. Ma to związek z rządowym projektem ustawy o zakupie preferencyjnym paliwa stałego przez gospodarstwa domowe.

Wydział Ochrony Środowiska do 24 października (w godzinach pracy urzędu) zbiera informacje o deklarowanej ilości zakupu węgla przez mieszkańców Dębicy:

  • osobiście w  pokoju 216 lub 217 w Urzędzie Miejskim w Dębicy przy ul. Ratuszowej 2
  • telefonicznie pod nr tel. 14 6838216, 14 6838217 lub  14 6838218.

Informacje przekazane przez mieszkańców pozwolą określić skalę potrzeb gospodarstw domowych na terenie Dębicy na węgiel kamienny i odpowiednio zaplanować działania w zakresie zakupu oraz dystrybucji węgla na terenie miasta.

O wszelkich postępach w procedowaniu sprawy zakupu i sprzedaży węgla dla mieszkańców Dębicy będziemy informować w serwisie informacyjnym miasta.  

Podziel się z innymi

Shares

Więcej informacji...

My i nasi partnerzy uzyskujemy dostęp i przechowujemy informacje na urządzeniu oraz przetwarzamy dane osobowe, takie jak unikalne identyfikatory i standardowe informacje wysyłane przez urządzenie czy dane przeglądania w celu wyboru oraz tworzenia profilu spersonalizowanych treści i reklam, pomiaru wydajności treści i reklam, a także rozwijania i ulepszania produktów. Za zgodą użytkownika my i nasi partnerzy możemy korzystać z precyzyjnych danych geolokalizacyjnych oraz identyfikację poprzez skanowanie urządzeń.

Kliknięcie w przycisk poniżej pozwala na wyrażenie zgody na przetwarzanie danych przez nas i naszych partnerów, zgodnie z opisem powyżej. Możesz również uzyskać dostęp do bardziej szczegółowych informacji i zmienić swoje preferencje zanim wyrazisz zgodę lub odmówisz jej wyrażenia. Niektóre rodzaje przetwarzania danych nie wymagają zgody użytkownika, ale masz prawo sprzeciwić się takiemu przetwarzaniu. Preferencje nie będą miały zastosowania do innych witryn posiadających zgodę globalną lub serwisową.