Previous
Next
Previous
Next
Previous
Next

Zagadka – czy znasz swoje miasto? Ten mur mógłby zagrać w serialu „Czas honoru”

Jeden z najlepszych seriali wojennych ostatnich lat „Czas honoru” słynie z niezwykle realistycznej scenografii. Zarówno miejsca gdzie kręcono film jak i rekwizyty pochodzą z czasów II wojny światowej lub są ich wiernymi kopiami.

W Dębicy też są miejsca, które z powodzeniem mogłyby zagrać w scenach serialu. Jednym z nich jest ten ceglany mur, zbudowany z solidnej czerwonej cegły znajdujący się gdzieś w mieście.
Czy potraficie wskazać miejsce gdzie się znajduje ta ceglana ściana? Zapraszamy do udzielania odpowiedzi na naszym profilu FB.

Podziel się z innymi

Shares
Previous
Next

Więcej informacji...

My i nasi partnerzy uzyskujemy dostęp i przechowujemy informacje na urządzeniu oraz przetwarzamy dane osobowe, takie jak unikalne identyfikatory i standardowe informacje wysyłane przez urządzenie czy dane przeglądania w celu wyboru oraz tworzenia profilu spersonalizowanych treści i reklam, pomiaru wydajności treści i reklam, a także rozwijania i ulepszania produktów. Za zgodą użytkownika my i nasi partnerzy możemy korzystać z precyzyjnych danych geolokalizacyjnych oraz identyfikację poprzez skanowanie urządzeń.

Kliknięcie w przycisk poniżej pozwala na wyrażenie zgody na przetwarzanie danych przez nas i naszych partnerów, zgodnie z opisem powyżej. Możesz również uzyskać dostęp do bardziej szczegółowych informacji i zmienić swoje preferencje zanim wyrazisz zgodę lub odmówisz jej wyrażenia. Niektóre rodzaje przetwarzania danych nie wymagają zgody użytkownika, ale masz prawo sprzeciwić się takiemu przetwarzaniu. Preferencje nie będą miały zastosowania do innych witryn posiadających zgodę globalną lub serwisową.