Previous
Next
Previous
Next
Previous
Next

W Pilźnie będzie można kupić węgiel po preferencyjnej cenie

Gmina Pilzno przystępuje do rządowego programu dystrybucji i sprzedaży węgla, aby zabezpieczyć opał dla mieszkańców miasta i gminy Pilzno w przystępniejszych cenach. W ramach programu gospodarstwo domowe będzie miało prawo do zakupu po preferencyjnej cenie 1,5 tony węgla w tym roku oraz kolejnych 1,5 tony po 1 stycznia 2023 roku. Gmina będzie pomagać w dystrybucji węgla z importu, współpracując z trzema lokalnymi składami.

-Aktualnie czekamy na wejście w życie stosownej ustawy oraz na publikację wniosków etc. O kolejnych krokach będziemy informować m.in. na naszej stronie internetowej – informuje Gmina Pilzno

Dodatkowe informacje można uzyskać pod nr tel.: 14 680 77 61.

Podziel się z innymi

Shares

Więcej informacji...

My i nasi partnerzy uzyskujemy dostęp i przechowujemy informacje na urządzeniu oraz przetwarzamy dane osobowe, takie jak unikalne identyfikatory i standardowe informacje wysyłane przez urządzenie czy dane przeglądania w celu wyboru oraz tworzenia profilu spersonalizowanych treści i reklam, pomiaru wydajności treści i reklam, a także rozwijania i ulepszania produktów. Za zgodą użytkownika my i nasi partnerzy możemy korzystać z precyzyjnych danych geolokalizacyjnych oraz identyfikację poprzez skanowanie urządzeń.

Kliknięcie w przycisk poniżej pozwala na wyrażenie zgody na przetwarzanie danych przez nas i naszych partnerów, zgodnie z opisem powyżej. Możesz również uzyskać dostęp do bardziej szczegółowych informacji i zmienić swoje preferencje zanim wyrazisz zgodę lub odmówisz jej wyrażenia. Niektóre rodzaje przetwarzania danych nie wymagają zgody użytkownika, ale masz prawo sprzeciwić się takiemu przetwarzaniu. Preferencje nie będą miały zastosowania do innych witryn posiadających zgodę globalną lub serwisową.