Previous
Next
Previous
Next
Previous
Next

Autostrada A4. W wypadku śmierć poniósł 12 – letni chłopiec przygnieciony przez „BUS”

Do tragicznego wypadku doszło dziś rano na autostradzie A4 w rejonie węzła Tarnów – Centrum.

„Z niewyjaśnionych przyczyn kierujący dostawczym busem podczas wyprzedzania samochodu ciężarowego zjechał na pas zieleni i stracił panowanie nad pojazdem, samochód przewrócił się na bok. Wówczas wypadło z niego 12-letnie dziecko, które zostało przygniecione przez pojazd. Dziecka nie udało się uratować. Do szpitala natomiast trafili pozostali pasażerowie jadący busem, m.in. kobieta wraz ze swoim 6-letnim dzieckiem. Utrudnienia na A4 mogą potrwać do południa” – informuje radio RDN Małopolska

Podziel się z innymi

Shares

Więcej informacji...

My i nasi partnerzy uzyskujemy dostęp i przechowujemy informacje na urządzeniu oraz przetwarzamy dane osobowe, takie jak unikalne identyfikatory i standardowe informacje wysyłane przez urządzenie czy dane przeglądania w celu wyboru oraz tworzenia profilu spersonalizowanych treści i reklam, pomiaru wydajności treści i reklam, a także rozwijania i ulepszania produktów. Za zgodą użytkownika my i nasi partnerzy możemy korzystać z precyzyjnych danych geolokalizacyjnych oraz identyfikację poprzez skanowanie urządzeń.

Kliknięcie w przycisk poniżej pozwala na wyrażenie zgody na przetwarzanie danych przez nas i naszych partnerów, zgodnie z opisem powyżej. Możesz również uzyskać dostęp do bardziej szczegółowych informacji i zmienić swoje preferencje zanim wyrazisz zgodę lub odmówisz jej wyrażenia. Niektóre rodzaje przetwarzania danych nie wymagają zgody użytkownika, ale masz prawo sprzeciwić się takiemu przetwarzaniu. Preferencje nie będą miały zastosowania do innych witryn posiadających zgodę globalną lub serwisową.