Nie żyje Edmund Kochan

4 listopada 2022 r. w wieku 79 lat zmarł Edmund Kochan, radny I kadencji Rady Miejskiej (1994-1998) i II kadencji Rady Powiatu (1998-2002). Urzędnik, społecznik i działacz sportowy. Uroczystość pogrzebowa odbędzie się w sobotę (5 października) o godz. 13:00 na cmentarzu komunalnym przy ul. Cmentarnej.

Edmund Kochan był pracownikiem Stomilu, potem pracował w Urzędzie Miejskim w Dębicy m.in. na stanowisku naczelnika Wydziału Organizacyjnego. Aktywnie działał na rzecz lokalnej społeczności. Pomagał i wspierał dębickich Romów. Był działaczem Klubu Sportowego Wisłoka, w szczególności sekcji zapaśniczej.

Uroczystość pogrzebowa Śp. Edmunda Kochana odbędzie się w sobotę (5 października) o godz. 13:00 na cmentarzu komunalnym przy ul. Cmentarnej.

Podziel się z innymi

Shares

Więcej informacji...

My i nasi partnerzy uzyskujemy dostęp i przechowujemy informacje na urządzeniu oraz przetwarzamy dane osobowe, takie jak unikalne identyfikatory i standardowe informacje wysyłane przez urządzenie czy dane przeglądania w celu wyboru oraz tworzenia profilu spersonalizowanych treści i reklam, pomiaru wydajności treści i reklam, a także rozwijania i ulepszania produktów. Za zgodą użytkownika my i nasi partnerzy możemy korzystać z precyzyjnych danych geolokalizacyjnych oraz identyfikację poprzez skanowanie urządzeń.

Kliknięcie w przycisk poniżej pozwala na wyrażenie zgody na przetwarzanie danych przez nas i naszych partnerów, zgodnie z opisem powyżej. Możesz również uzyskać dostęp do bardziej szczegółowych informacji i zmienić swoje preferencje zanim wyrazisz zgodę lub odmówisz jej wyrażenia. Niektóre rodzaje przetwarzania danych nie wymagają zgody użytkownika, ale masz prawo sprzeciwić się takiemu przetwarzaniu. Preferencje nie będą miały zastosowania do innych witryn posiadających zgodę globalną lub serwisową.