Previous
Next
Previous
Next
Previous
Next

Kierowca bmw i rowerzyści z promilami

Blisko 2 promile alkoholu w organizmie miał rowerzysta zatrzymany w Woli Żyrakowskiej. Oprócz niego policjanci zatrzymali drugiego nietrzeźwego rowerzystę oraz kierującego bmw. Styl ich jazdy wskazywał, że mogą być pod wpływem alkoholu. Wszyscy stwarzali bezpośrednie zagrożenie dla siebie oraz innych uczestników ruchu.

Wczoraj około godz. 17, w Woli Żyrakowskiej policjanci dębickiej drogówki zatrzymali do kontroli rowerzystę. 63-letni mężczyzna, kierujący jednośladem jechał pomimo wypitego wcześniej alkoholu. Badanie urządzeniem wykazało u niego 1,8 promila alkoholu w organizmie. Mieszkaniec miejscowości Krzeniów, został ukarany mandatem w wysokości 2500 złotych.

Kolejny nietrzeźwy kierujący został zatrzyamny przez policjantów w miejscowości Wiewiórka, około godz. 17.30. Kierowcą bmw okazał się 34-letni mieszkaniec Dąbia. Od mężczyzny czuć było alkohol. Policjanci sprawdzili stan trzeźwości kierowcy. Urządzenie wykazało 1,2 promila alkoholu w jego organizmie. Mężczyźnie zatrzymano prawo jazdy, a za popełniony czyn będzie odpowiadał teraz przed sądem.

Drugi rowerzysta został zatrzymany około godz. 21.30, w Dębicy na ulicy Rzeszowskiej. Podróżyjącym rowerem okazał się 20-letni mieszkaniec Dębicy. W tym przypadku alkomat wskazał 0,8 promila w organizmie rowerzysty. W tym przypadku został sporządzony wniosek o ukaranie do sądu.

źródło: KPP Dębica

Podziel się z innymi

Shares

Więcej informacji...

My i nasi partnerzy uzyskujemy dostęp i przechowujemy informacje na urządzeniu oraz przetwarzamy dane osobowe, takie jak unikalne identyfikatory i standardowe informacje wysyłane przez urządzenie czy dane przeglądania w celu wyboru oraz tworzenia profilu spersonalizowanych treści i reklam, pomiaru wydajności treści i reklam, a także rozwijania i ulepszania produktów. Za zgodą użytkownika my i nasi partnerzy możemy korzystać z precyzyjnych danych geolokalizacyjnych oraz identyfikację poprzez skanowanie urządzeń.

Kliknięcie w przycisk poniżej pozwala na wyrażenie zgody na przetwarzanie danych przez nas i naszych partnerów, zgodnie z opisem powyżej. Możesz również uzyskać dostęp do bardziej szczegółowych informacji i zmienić swoje preferencje zanim wyrazisz zgodę lub odmówisz jej wyrażenia. Niektóre rodzaje przetwarzania danych nie wymagają zgody użytkownika, ale masz prawo sprzeciwić się takiemu przetwarzaniu. Preferencje nie będą miały zastosowania do innych witryn posiadających zgodę globalną lub serwisową.