Previous
Next
Previous
Next
Previous
Next

Policjanci zatrzymali sprawcę rozboju

Dębiccy policjanci zatrzymali 23-latka, który najpierw zaatakował kobietę, a następnie siłą odebrał jej torbę. Sprawca uciekł z miejsca przestępstwa. Mężczyzna został zatrzymany przez policjantów parę godzin później. Za rozbój grozi mu kara do 12 lat pozbawienia wolności.

W miniony poniedziałek około godz. 19, dyżurny dębickiej komendy otrzymał zgłoszenie o rozboju. Z relacji 24-letniej pokrzywdzonej wynikało, że gdy szła ulicą Przemysłową w Dębicy, została zaatakowana przez nieznanego jej mężczyznę. Doszło do szarpaniny z napastnikiem, który chciał wyrwać kobiecie torebkę. Po chwili sprawca uciekł z torebką z miejsca zdarzenia.

Policjanci, od momentu przyjęcia zgłoszenia, pracowali nad tą sprawą, chodziło o jak najszybsze ustalenie i zatrzymanie napastnika. W trakcie prowadzonej interwencji policjanci wytypowali sprawcę i zatrzymali go. Okazał się nim 23-letni mieszkaniec Dębicy. Zatrzymany został osadzony w dębickim areszcie.

Zgromadzony materiał dowodowy pozwoli na przedstawieniu mu zarzutów m.in. rozboju i uszkodzenia ciała. Policjanci odzyskali w całości zabrane kobiecie mienie. O przyszłości 23-latka zadecyduje teraz sąd. Za rozbój grozi kara nawet do 12 lat pozbawienia wolności.

Postępowanie w tej sprawie prowadzi Komenda Powiatowa Policji  w Dębicy.

źródło: KPP Dębica

Podziel się z innymi

Shares

Więcej informacji...

My i nasi partnerzy uzyskujemy dostęp i przechowujemy informacje na urządzeniu oraz przetwarzamy dane osobowe, takie jak unikalne identyfikatory i standardowe informacje wysyłane przez urządzenie czy dane przeglądania w celu wyboru oraz tworzenia profilu spersonalizowanych treści i reklam, pomiaru wydajności treści i reklam, a także rozwijania i ulepszania produktów. Za zgodą użytkownika my i nasi partnerzy możemy korzystać z precyzyjnych danych geolokalizacyjnych oraz identyfikację poprzez skanowanie urządzeń.

Kliknięcie w przycisk poniżej pozwala na wyrażenie zgody na przetwarzanie danych przez nas i naszych partnerów, zgodnie z opisem powyżej. Możesz również uzyskać dostęp do bardziej szczegółowych informacji i zmienić swoje preferencje zanim wyrazisz zgodę lub odmówisz jej wyrażenia. Niektóre rodzaje przetwarzania danych nie wymagają zgody użytkownika, ale masz prawo sprzeciwić się takiemu przetwarzaniu. Preferencje nie będą miały zastosowania do innych witryn posiadających zgodę globalną lub serwisową.