Previous
Next
Previous
Next
Previous
Next

Obchody Europejskiego Dnia Seniora

Z okazji, przypadającego końcem października, Europejskiego Dnia Seniora, do Ośrodka Wsparcia Dziennego przy ul. Rzeszowskiej w Dębicy przybyły dzieci z Przedszkola Miejskiego nr 9 w Dębicy.

W ramach obchodów święta przedszkolaki pod okiem opiekunek i wychowawczyń przygotowały występ artystyczny, podczas którego tańcząc i recytując dały odczuć seniorom, że są skarbnicą wiedzy oraz, że są ważni i potrzebni, a bez nich świat byłby pusty i smutny. Piosenką „Boogie Woogie bugi lugi” przedszkolaki porwały uczestników ośrodka wsparcia do wspólnego tańca.
Oprócz występów artystycznych dzieci przygotowały również specjalną niespodziankę. W ramach akcji „Herbatka dla Seniora” przyniosły pyszne napary owocowe, które z założenia mają przypominać obdarowanym o wspólnie spędzonym czasie.
 Spotkanie, które było miłym urozmaiceniem codzienności seniorów,  przebiegało w miłej, serdecznej i niezapomnianej atmosferze. Bardzo dziękujemy paniom z grupy „Niedźwiadki” i „Jeżyki” za bogatą i przepiękną oprawę muzyczno- artystyczną.
Źródło: MOPS Dębica

Podziel się z innymi

Shares
Previous
Next

Więcej informacji...

My i nasi partnerzy uzyskujemy dostęp i przechowujemy informacje na urządzeniu oraz przetwarzamy dane osobowe, takie jak unikalne identyfikatory i standardowe informacje wysyłane przez urządzenie czy dane przeglądania w celu wyboru oraz tworzenia profilu spersonalizowanych treści i reklam, pomiaru wydajności treści i reklam, a także rozwijania i ulepszania produktów. Za zgodą użytkownika my i nasi partnerzy możemy korzystać z precyzyjnych danych geolokalizacyjnych oraz identyfikację poprzez skanowanie urządzeń.

Kliknięcie w przycisk poniżej pozwala na wyrażenie zgody na przetwarzanie danych przez nas i naszych partnerów, zgodnie z opisem powyżej. Możesz również uzyskać dostęp do bardziej szczegółowych informacji i zmienić swoje preferencje zanim wyrazisz zgodę lub odmówisz jej wyrażenia. Niektóre rodzaje przetwarzania danych nie wymagają zgody użytkownika, ale masz prawo sprzeciwić się takiemu przetwarzaniu. Preferencje nie będą miały zastosowania do innych witryn posiadających zgodę globalną lub serwisową.