Previous
Next
Previous
Next
Previous
Next

Policjanci zatrzymali pijanego kierowcę bmw

Funkcjonariusze z Posterunku Policji w Żyrakowie zatrzymali do kontroli kierującego bmw. Mężczyzna poruszał się pojazdem bez włączonych obowiązkowych świateł mijania. Po zatrzymaniu okazało się, że był pijany.

Do zdarzenie doszło wczoraj około godz. 18.30 w Straszęcinie. Podczas patrolu funkcjonariusze zauważyli kierującego bmw, który jedzie bez włączonych świateł. Policjanci zatrzymali kierowcę do kontroli. Okazało się, że 49-letni obywatel Ukrainy mieszkający w Żyrakowie jest nietrzeźwy. Czuć było od niego alkohol, miał również kłopoty z mówieniem. Badanie wykazało u niego ponad 2,2 promila alkoholu w organizmie. W związku z tym, funkcjonariusze zatrzymali mężczyźnie prawo jazdy i przewieźli go do komendy, gdzie wykonali dalsze czynności. Teraz mężczyzna odpowie za kierowanie pojazdem w stanie nietrzeźwości.

źródło: Podkarpacka Policja

Podziel się z innymi

Shares

Więcej informacji...

My i nasi partnerzy uzyskujemy dostęp i przechowujemy informacje na urządzeniu oraz przetwarzamy dane osobowe, takie jak unikalne identyfikatory i standardowe informacje wysyłane przez urządzenie czy dane przeglądania w celu wyboru oraz tworzenia profilu spersonalizowanych treści i reklam, pomiaru wydajności treści i reklam, a także rozwijania i ulepszania produktów. Za zgodą użytkownika my i nasi partnerzy możemy korzystać z precyzyjnych danych geolokalizacyjnych oraz identyfikację poprzez skanowanie urządzeń.

Kliknięcie w przycisk poniżej pozwala na wyrażenie zgody na przetwarzanie danych przez nas i naszych partnerów, zgodnie z opisem powyżej. Możesz również uzyskać dostęp do bardziej szczegółowych informacji i zmienić swoje preferencje zanim wyrazisz zgodę lub odmówisz jej wyrażenia. Niektóre rodzaje przetwarzania danych nie wymagają zgody użytkownika, ale masz prawo sprzeciwić się takiemu przetwarzaniu. Preferencje nie będą miały zastosowania do innych witryn posiadających zgodę globalną lub serwisową.