Previous
Next
Previous
Next
Previous
Next

Projekt socjalny: „Dar serca dla potrzebujących”

W październiku dębicki MOPS we współpracy z Ochotniczym Hufcem Pracy w Dębicy realizował projekt socjalny pn. „ Dar serca dla potrzebujących”.

Odbiorcami tego projektu były osoby ubogie, najbardziej potrzebujące pomocy i korzystające ze wsparcia pomocy społecznej. To dla nich młodzież z Ochotniczego Hufca Pracy w Dębicy zebrała artykuły spożywcze i środki higieny osobistej, które następnie zapakowane w paczki  dostarczyła do wskazanych przez pracowników socjalnych podopiecznych MOPS.
Celem szczegółowym projektu było zaangażowanie młodzieży w bezinteresowną pomoc osobom ubogim, budowanie relacji międzyludzkich oraz zapewnienie wsparcia najbardziej potrzebującym osobom. Celem było także zwrócenie uwagi młodych na potrzeby drugiego człowieka, który znajduje się w trudnej sytuacji życiowej.

Podczas przekazywania darów na twarzach darczyńców jak i obdarowywanych malował się uśmiech i zadowolenie, każdy przecież wie, że „Nie liczy się to ile się posiada, ale ile daje się innym i jak się z nimi dzieli”.
Miejski Ośrodek Pomocy Społecznej w Dębicy dziękuje młodzieży z Ochotniczego Hufca Pracy w Dębicy ich wychowawcom i rodzinom za włączenie się w realizację projektu oraz zebranie i zakup artykułów potrzebnych do przygotowania paczek.

Podziel się z innymi

Shares

Więcej informacji...

My i nasi partnerzy uzyskujemy dostęp i przechowujemy informacje na urządzeniu oraz przetwarzamy dane osobowe, takie jak unikalne identyfikatory i standardowe informacje wysyłane przez urządzenie czy dane przeglądania w celu wyboru oraz tworzenia profilu spersonalizowanych treści i reklam, pomiaru wydajności treści i reklam, a także rozwijania i ulepszania produktów. Za zgodą użytkownika my i nasi partnerzy możemy korzystać z precyzyjnych danych geolokalizacyjnych oraz identyfikację poprzez skanowanie urządzeń.

Kliknięcie w przycisk poniżej pozwala na wyrażenie zgody na przetwarzanie danych przez nas i naszych partnerów, zgodnie z opisem powyżej. Możesz również uzyskać dostęp do bardziej szczegółowych informacji i zmienić swoje preferencje zanim wyrazisz zgodę lub odmówisz jej wyrażenia. Niektóre rodzaje przetwarzania danych nie wymagają zgody użytkownika, ale masz prawo sprzeciwić się takiemu przetwarzaniu. Preferencje nie będą miały zastosowania do innych witryn posiadających zgodę globalną lub serwisową.