Previous
Next
Previous
Next
Previous
Next

Region. Mężczyzna potrącony przez pociąg

O wielkim szczęściu może mówić 35-letni mieszkaniec Tarnowa, który został w piątek 4.11. br. potrącony przez pociąg. Mężczyzna trafił do szpitala z urazem ręki. Ruch pociągów został wstrzymany na kilka godzin.

W piątek 4.11 przed południem dyspozytor numeru alarmowego otrzymał informacje o potrąceniu mężczyzny przez pociąg wykonujący przejazd testowy w rejonie wiaduktu ulicy Gumniska w Tarnowie. Na miejscu pojawili się ratownicy medyczni, a także policjanci i służba ochrony kolei. Z relacji maszynisty pociągu wynikało, że w rejonie wiaduktu ulicy Gumniskiej w miejscu niedozwolonym na pryzmę tłucznia wszedł mężczyzna. Nie zauważył on nadjeżdżającego pociągu, zachwiał się, przechylił do tyłu i w tym momencie pociąg uderzył go bocznym spoilerem powodując, że został odrzucony od torowiska i się przewrócił.

Na miejscu pojawili się ratownicy medyczni, którzy udzieli rannemu pierwszej pomocy. W kontakcie z pociągiem mężczyzna doznał jedynie urazu ręki. Patrol ruchu drogowego wykonał badanie trzeźwości rannego, gdzie okazało się, że miał ponad 1,7 promila alkoholu. 35-latek mieszkaniec Tarnowa trafił do szpitala, gdzie zajęli się nim chirurdzy. Jeden tor został zamknięty dla ruchu na kilka godzin, do czasu wykonania wszystkich czynności procesowych. Pociągi w obydwu kierunkach jeździły drugim torem. Czynności zakończono przed godziną 14 i wówczas przywrócono ruch na obu torach.

Źródło: Policja.pl

Podziel się z innymi

Shares
Previous
Next

Więcej informacji...

My i nasi partnerzy uzyskujemy dostęp i przechowujemy informacje na urządzeniu oraz przetwarzamy dane osobowe, takie jak unikalne identyfikatory i standardowe informacje wysyłane przez urządzenie czy dane przeglądania w celu wyboru oraz tworzenia profilu spersonalizowanych treści i reklam, pomiaru wydajności treści i reklam, a także rozwijania i ulepszania produktów. Za zgodą użytkownika my i nasi partnerzy możemy korzystać z precyzyjnych danych geolokalizacyjnych oraz identyfikację poprzez skanowanie urządzeń.

Kliknięcie w przycisk poniżej pozwala na wyrażenie zgody na przetwarzanie danych przez nas i naszych partnerów, zgodnie z opisem powyżej. Możesz również uzyskać dostęp do bardziej szczegółowych informacji i zmienić swoje preferencje zanim wyrazisz zgodę lub odmówisz jej wyrażenia. Niektóre rodzaje przetwarzania danych nie wymagają zgody użytkownika, ale masz prawo sprzeciwić się takiemu przetwarzaniu. Preferencje nie będą miały zastosowania do innych witryn posiadających zgodę globalną lub serwisową.