Previous
Next
Previous
Next
Previous
Next

WRAK RACE po raz drugi w Gminie Dębica

WRAK RACE po raz pierwszy  został zorganizowany na naszym  terenie w sierpniu br. Wzbudził takie zainteresowaie, że organizatorzy postanowili wrócić do nas jeszcze w tym roku i 11 listopada 2022 r. ponownie można zapisać się na wyścig. Samo kibicowanie zawodikom dostarcza wielu emocji. Wraki będą rywalizować na terenie strefy ekonomicznej w Pustkowie.
W dniu 11.11..2022 BIURO CZYNNE OD 8.00 do 17.00

  • ZAPISY OD 8.00
  • ODPRAWA OD 9.00
  • START ZAWODNIKÓW OD 10.00

    Na wydarzenie zapraszają: Gmina Dębica, Centrum Kultury i Bibliotek Gminy Dębica oraz Wrak Race Tarnów.

Podziel się z innymi

Shares
Previous
Next

Więcej informacji...

My i nasi partnerzy uzyskujemy dostęp i przechowujemy informacje na urządzeniu oraz przetwarzamy dane osobowe, takie jak unikalne identyfikatory i standardowe informacje wysyłane przez urządzenie czy dane przeglądania w celu wyboru oraz tworzenia profilu spersonalizowanych treści i reklam, pomiaru wydajności treści i reklam, a także rozwijania i ulepszania produktów. Za zgodą użytkownika my i nasi partnerzy możemy korzystać z precyzyjnych danych geolokalizacyjnych oraz identyfikację poprzez skanowanie urządzeń.

Kliknięcie w przycisk poniżej pozwala na wyrażenie zgody na przetwarzanie danych przez nas i naszych partnerów, zgodnie z opisem powyżej. Możesz również uzyskać dostęp do bardziej szczegółowych informacji i zmienić swoje preferencje zanim wyrazisz zgodę lub odmówisz jej wyrażenia. Niektóre rodzaje przetwarzania danych nie wymagają zgody użytkownika, ale masz prawo sprzeciwić się takiemu przetwarzaniu. Preferencje nie będą miały zastosowania do innych witryn posiadających zgodę globalną lub serwisową.