Previous
Next
Previous
Next
Previous
Next

21 lat temu rozpoczęto przebudowę dębickiego Rynku

To była długo wyczekiwana modernizacja dębickiego Rynku. Plany jego przebudowy przygotowywano jeszcze w 2000 roku, a prace związane z jego przebudową ruszyły wiosną 2001 roku.

Rynek z przylegającymi do niego uliczkami został całkowicie rozkopany. Wymienione zostały wszystkie instalacje wodno-kanalizacyjne, elektryczne. Wraz z modernizacja na dębickim Rynku pojawiły sie fontanny.

W 2000 roku wybudowane zostały przy dębickim Rynku także nowe kamienice. Na zdjęciach z połowy roku 2000 widać wykonywanie elewacji na tych budynkach.

Dębicki Rynek – marzec 2001

Dębicki Rynek przed przebudową

Zobacz także:

https://ziemiadebicka.pl/zobacz-jak-wygladal-debicki-rynek-przez-ostatnich-100-lat/

Podziel się z innymi

Shares
Previous
Next

Więcej informacji...

My i nasi partnerzy uzyskujemy dostęp i przechowujemy informacje na urządzeniu oraz przetwarzamy dane osobowe, takie jak unikalne identyfikatory i standardowe informacje wysyłane przez urządzenie czy dane przeglądania w celu wyboru oraz tworzenia profilu spersonalizowanych treści i reklam, pomiaru wydajności treści i reklam, a także rozwijania i ulepszania produktów. Za zgodą użytkownika my i nasi partnerzy możemy korzystać z precyzyjnych danych geolokalizacyjnych oraz identyfikację poprzez skanowanie urządzeń.

Kliknięcie w przycisk poniżej pozwala na wyrażenie zgody na przetwarzanie danych przez nas i naszych partnerów, zgodnie z opisem powyżej. Możesz również uzyskać dostęp do bardziej szczegółowych informacji i zmienić swoje preferencje zanim wyrazisz zgodę lub odmówisz jej wyrażenia. Niektóre rodzaje przetwarzania danych nie wymagają zgody użytkownika, ale masz prawo sprzeciwić się takiemu przetwarzaniu. Preferencje nie będą miały zastosowania do innych witryn posiadających zgodę globalną lub serwisową.