Previous
Next
Previous
Next
Previous
Next

Jarmark Bożonarodzeniowy 2022 już niebawem

Stoiska Bożonarodzeniowe, wspólne ozdabianie choinki, świąteczne karaoke, bieg przebierańców i spotkanie ze św. Mikołajem, to tylko niektóre atrakcje jakie będą czekać na dębiczan w czasie Jarmarku Bożonarodzeniowego. Wydarzenie odbędzie się 16 i 17 grudnia na dębickim Rynku.

Miasto, po przerwie spowodowanej pandemią, wraca do organizacji Jarmarku Bożonarodzeniowego. Do wzięcia w nim udziału Burmistrz Dębicy zaprasza wytwórców produktów lokalnych, rękodzielników, artystów, rzemieślników oraz firmy i instytucje.

Wystawcy swój udział mogą zgłosić w Biurze Współpracy z Przedsiębiorcami Urzędu Miejskiego w Dębicy, tel. (14) 68 38 212, 68 38 211, e- mail jarmarki@umdebica.pl

Jarmarkowi towarzyszyć będą liczne wydarzenia adresowane do całych rodzin. W piątek (16 grudnia) na godz. 11:00 zaplanowano na płycie Rynku wspólne przyozdabianie choinki przez dzieci z miejskich przedszkoli.

Drzewko zostanie ubrane w ozdoby wykonane przez maluchy. Odbędzie się także świąteczne karaoke oraz spotkanie ze świętym Mikołajem. Po zmroku nastąpi zapalenie miejskich iluminacji świątecznych.

W sobotę na scenie zaprezentują się grupy wokalne Miejskiego Ośrodka Kultury, szkoła Yamaha oraz Sanktuaryjna Orkiestra Dęta z Tuchowa. Odbędzie się także bieg przebierańców. Zarówno w piątek jak również w sobotę rozdawane będą żywe choinki oraz sianko na stół wigilijny.

źródło: UM Dębica

Podziel się z innymi

Shares
Previous
Next

Więcej informacji...

My i nasi partnerzy uzyskujemy dostęp i przechowujemy informacje na urządzeniu oraz przetwarzamy dane osobowe, takie jak unikalne identyfikatory i standardowe informacje wysyłane przez urządzenie czy dane przeglądania w celu wyboru oraz tworzenia profilu spersonalizowanych treści i reklam, pomiaru wydajności treści i reklam, a także rozwijania i ulepszania produktów. Za zgodą użytkownika my i nasi partnerzy możemy korzystać z precyzyjnych danych geolokalizacyjnych oraz identyfikację poprzez skanowanie urządzeń.

Kliknięcie w przycisk poniżej pozwala na wyrażenie zgody na przetwarzanie danych przez nas i naszych partnerów, zgodnie z opisem powyżej. Możesz również uzyskać dostęp do bardziej szczegółowych informacji i zmienić swoje preferencje zanim wyrazisz zgodę lub odmówisz jej wyrażenia. Niektóre rodzaje przetwarzania danych nie wymagają zgody użytkownika, ale masz prawo sprzeciwić się takiemu przetwarzaniu. Preferencje nie będą miały zastosowania do innych witryn posiadających zgodę globalną lub serwisową.