Previous
Next
Previous
Next
Previous
Next

Karol Olechowski w gronie najzdolniejszych

Absolwent Publicznej Szkoły Podstawowej im. Wandy Chotomskiej w Pustyni Karol Olechowski został stypendystą Urzędu Marszałkowskiego Województwa Podkapackiego

21 listopada 2022 r. w Samorządowym Centrum Kultury w Mielcu odbyła się uroczysta gala wręczenia stypendiów w ramach programu „Nie zagubić talentu” organizowanego przez Samorząd Województwa Podkarpackiego. W tym roku stypendia trafiły do 125 uczniów z województwa podkarpackiego, którzy wykazali się szczególnymi osiągnięciami w dziedzinach naukowych, bądź artystycznych. Przyznane nagrody mają na celu pomoc w rozwoju oraz umożliwienie zdobywania kolejnych osiągnięć młodzieży.

Podziel się z innymi

Shares

Więcej informacji...

My i nasi partnerzy uzyskujemy dostęp i przechowujemy informacje na urządzeniu oraz przetwarzamy dane osobowe, takie jak unikalne identyfikatory i standardowe informacje wysyłane przez urządzenie czy dane przeglądania w celu wyboru oraz tworzenia profilu spersonalizowanych treści i reklam, pomiaru wydajności treści i reklam, a także rozwijania i ulepszania produktów. Za zgodą użytkownika my i nasi partnerzy możemy korzystać z precyzyjnych danych geolokalizacyjnych oraz identyfikację poprzez skanowanie urządzeń.

Kliknięcie w przycisk poniżej pozwala na wyrażenie zgody na przetwarzanie danych przez nas i naszych partnerów, zgodnie z opisem powyżej. Możesz również uzyskać dostęp do bardziej szczegółowych informacji i zmienić swoje preferencje zanim wyrazisz zgodę lub odmówisz jej wyrażenia. Niektóre rodzaje przetwarzania danych nie wymagają zgody użytkownika, ale masz prawo sprzeciwić się takiemu przetwarzaniu. Preferencje nie będą miały zastosowania do innych witryn posiadających zgodę globalną lub serwisową.