Previous
Next
Previous
Next
Previous
Next

Na terenie Dębicy rozpoczyna się dystrybucja węgla

Urząd Miejski w Dębicy informuje, że od dzisiaj (2 grudnia br.) na terenie miasta rozpoczyna się dystrybucja węgla. Będzie on wydawany sukcesywnie w miarę pojawiania się kolejnych dostaw.

Mieszkańcy, którzy otrzymali informację telefonicznie od pracowników ratusza o możliwości zakupu węgla, zobowiązani są do uiszczenia wpłaty osobiście w kasie urzędu (ul. Ratuszowa 2) oraz do odbioru stosownego dokumentu potwierdzającego zakup węgla w Wydziale Ochrony Środowiska (pokój 217).

Cena za 1 tonę węgla kamiennego, jak również ekogroszku, wynosi 2000,00 zł.

Odbiór węgla odbywa się w dwóch punktach na terenie miasta: w Przedsiębiorstwie Handlowo-Usługowym Rafał Sikorski „GLOBAL”, ul. Fabryczna 2 oraz w Składzie Opałowym Teresa Jamróg, ul. Metalowców 42.

W przypadku pytań prosimy o kontakt z Wydziałem Ochrony Środowiska Urzędu Miejskiego w Dębicy pod numerem telefonu 14 68 38 217 lub 14 68 38 218.

źródło: UM Dębica

Podziel się z innymi

Shares
Previous
Next

Więcej informacji...

My i nasi partnerzy uzyskujemy dostęp i przechowujemy informacje na urządzeniu oraz przetwarzamy dane osobowe, takie jak unikalne identyfikatory i standardowe informacje wysyłane przez urządzenie czy dane przeglądania w celu wyboru oraz tworzenia profilu spersonalizowanych treści i reklam, pomiaru wydajności treści i reklam, a także rozwijania i ulepszania produktów. Za zgodą użytkownika my i nasi partnerzy możemy korzystać z precyzyjnych danych geolokalizacyjnych oraz identyfikację poprzez skanowanie urządzeń.

Kliknięcie w przycisk poniżej pozwala na wyrażenie zgody na przetwarzanie danych przez nas i naszych partnerów, zgodnie z opisem powyżej. Możesz również uzyskać dostęp do bardziej szczegółowych informacji i zmienić swoje preferencje zanim wyrazisz zgodę lub odmówisz jej wyrażenia. Niektóre rodzaje przetwarzania danych nie wymagają zgody użytkownika, ale masz prawo sprzeciwić się takiemu przetwarzaniu. Preferencje nie będą miały zastosowania do innych witryn posiadających zgodę globalną lub serwisową.