Previous
Next
Previous
Next
Previous
Next

Zawalił się dach na oborze. Zginęło kilka zwierząt

Dziś (17 grudnia) w Lipinach w sąsiedztwie Klasztoru Karmelitów na oborze w której znajdowało się ogółem jedenaście zwierząt zawalił się dach. W wyniku zdarzenia padło sześć krów. Najprawdopodobniejsza przyczyną zawalenia był ciężar zalegającego na dachu śniegu. Na miejscu wyciągając martwe zwierzęta z zawalonej obory działali strażacy z PSP z Dębicy oraz druhowie z OSP Lipiny i OSP Pilzno.

Fot. OSP Lipiny

Podziel się z innymi

Shares

Więcej informacji...

My i nasi partnerzy uzyskujemy dostęp i przechowujemy informacje na urządzeniu oraz przetwarzamy dane osobowe, takie jak unikalne identyfikatory i standardowe informacje wysyłane przez urządzenie czy dane przeglądania w celu wyboru oraz tworzenia profilu spersonalizowanych treści i reklam, pomiaru wydajności treści i reklam, a także rozwijania i ulepszania produktów. Za zgodą użytkownika my i nasi partnerzy możemy korzystać z precyzyjnych danych geolokalizacyjnych oraz identyfikację poprzez skanowanie urządzeń.

Kliknięcie w przycisk poniżej pozwala na wyrażenie zgody na przetwarzanie danych przez nas i naszych partnerów, zgodnie z opisem powyżej. Możesz również uzyskać dostęp do bardziej szczegółowych informacji i zmienić swoje preferencje zanim wyrazisz zgodę lub odmówisz jej wyrażenia. Niektóre rodzaje przetwarzania danych nie wymagają zgody użytkownika, ale masz prawo sprzeciwić się takiemu przetwarzaniu. Preferencje nie będą miały zastosowania do innych witryn posiadających zgodę globalną lub serwisową.