Previous
Next
Previous
Next
Previous
Next

Kilkadziesiąt interwencji w powiecie w wyniku intensywnych opadów śniegu

Fot. OSP Nagoszyn

Tylko wczoraj, 20 stycznia strażacy z powiatu dębickiego interweniowali 34 razy usuwając skutki opadów mokrego śniegu na terenie powiatu – połamane drzewa, uszkodzone linie energetyczne i telekomunikacyjne. Po północy 21 stycznia kolejnych kilkadziesiąt zgłoszeń napłynęło do jednostek straży w powiecie. W skutek obfitych opadów śniegu kilkadziesiąt miejscowości w powiecie jest bez prądu. Na całym Podkarpaciu bez prądu jest ponad 100 tysięcy gospodarstw domowych.

Bez prądu jest obecnie kilkadziesiąt miejscowości na terenie powiatu dębickiego. Trwa usuwanie awarii. Przewidywany czas usunięcia awarii może potrwać kilka lub kilkanaście godzin

Podziel się z innymi

Shares

Więcej informacji...

My i nasi partnerzy uzyskujemy dostęp i przechowujemy informacje na urządzeniu oraz przetwarzamy dane osobowe, takie jak unikalne identyfikatory i standardowe informacje wysyłane przez urządzenie czy dane przeglądania w celu wyboru oraz tworzenia profilu spersonalizowanych treści i reklam, pomiaru wydajności treści i reklam, a także rozwijania i ulepszania produktów. Za zgodą użytkownika my i nasi partnerzy możemy korzystać z precyzyjnych danych geolokalizacyjnych oraz identyfikację poprzez skanowanie urządzeń.

Kliknięcie w przycisk poniżej pozwala na wyrażenie zgody na przetwarzanie danych przez nas i naszych partnerów, zgodnie z opisem powyżej. Możesz również uzyskać dostęp do bardziej szczegółowych informacji i zmienić swoje preferencje zanim wyrazisz zgodę lub odmówisz jej wyrażenia. Niektóre rodzaje przetwarzania danych nie wymagają zgody użytkownika, ale masz prawo sprzeciwić się takiemu przetwarzaniu. Preferencje nie będą miały zastosowania do innych witryn posiadających zgodę globalną lub serwisową.