Previous
Next
Previous
Next
Previous
Next

Zderzenie samochodu osobowego ze zwierzęciem na autostradzie A4

Ostatni dzień 2022 roku nie był dobry dla kierowcy samochodu osobowego jadącego autostradą A4. W Sylwestra tuż po godz. 22.00 strażacy z OSP Żyraków otrzymali zgłoszenie o kolizji na autostradzie A4.

Do zderzenia samochodu osobowego ze zwierzęciem doszło na autostradzie A4, na 529 km na pasie w kierunku Rzeszowa. W akcji brali udział strażacy z PSP Dębica, OSP Żyraków oraz policja i służba drogowa.
Fot. OSP Żyraków

Podziel się z innymi

Shares

Więcej informacji...

My i nasi partnerzy uzyskujemy dostęp i przechowujemy informacje na urządzeniu oraz przetwarzamy dane osobowe, takie jak unikalne identyfikatory i standardowe informacje wysyłane przez urządzenie czy dane przeglądania w celu wyboru oraz tworzenia profilu spersonalizowanych treści i reklam, pomiaru wydajności treści i reklam, a także rozwijania i ulepszania produktów. Za zgodą użytkownika my i nasi partnerzy możemy korzystać z precyzyjnych danych geolokalizacyjnych oraz identyfikację poprzez skanowanie urządzeń.

Kliknięcie w przycisk poniżej pozwala na wyrażenie zgody na przetwarzanie danych przez nas i naszych partnerów, zgodnie z opisem powyżej. Możesz również uzyskać dostęp do bardziej szczegółowych informacji i zmienić swoje preferencje zanim wyrazisz zgodę lub odmówisz jej wyrażenia. Niektóre rodzaje przetwarzania danych nie wymagają zgody użytkownika, ale masz prawo sprzeciwić się takiemu przetwarzaniu. Preferencje nie będą miały zastosowania do innych witryn posiadających zgodę globalną lub serwisową.