Previous
Next
Previous
Next
Previous
Next

Dwóch kierowców straciło prawa jazdy za nadmierną prędkość

O 55 km/h dozwoloną prędkość w terenie zabudowanym przekroczył 47-letni kierowca mercedesa. Mężczyzna stracił prawo jazdy. W ubiegły piątek dębiccy policjanci, za nadmierną prędkość zatrzymali prawo jazdy jeszcze jednemu kierowcy. Funkcjonariusze apelują o rozsądek i przestrzeganie przepisów ruchu drogowego.

W piątek policjanci dębickiej drogówki zatrzymali dwóm kierowcom prawa jazdy za nadmierną prędkość. Wśród nich był 47-letni mieszkaniec Nowej Dęby, który w Woli Ocieckiej, kierując mercedesem, przekroczył dozwoloną prędkość w terenie zabudowanym o 55 km/h. Mężczyzna stracił prawo jazdy i został ukarany mandatem w wysokości 1500 złotych oraz 13 punktami karnymi.

W tym samym miejscu, kilka minut później, policjanci zatrzymali prawo jazdy 36-letniej mieszkance Rzeszowa. Kobieta jechała kią z prędkością 102 km/h. Kierowcy stracili prawa jazdy na najbliższe 3 miesiące, zostali też ukarani mandatami karnymi w wysokości 1500 zł oraz 13 punktami karnymi.
Apelujemy o rozsądek i rozwagę za kierownicą oraz zdjęcie nogi z gazu. Przypominamy, że nadmierna prędkość wciąż jest główną przyczyną wypadków drogowych. Osoby, które nie przestrzegają przepisów i obowiązujących limitów prędkości narażają siebie i innych uczestników ruchu drogowego na niebezpieczeństwo utraty życia i zdrowia.
Źródło: Policja.pl

Podziel się z innymi

Shares

Więcej informacji...

My i nasi partnerzy uzyskujemy dostęp i przechowujemy informacje na urządzeniu oraz przetwarzamy dane osobowe, takie jak unikalne identyfikatory i standardowe informacje wysyłane przez urządzenie czy dane przeglądania w celu wyboru oraz tworzenia profilu spersonalizowanych treści i reklam, pomiaru wydajności treści i reklam, a także rozwijania i ulepszania produktów. Za zgodą użytkownika my i nasi partnerzy możemy korzystać z precyzyjnych danych geolokalizacyjnych oraz identyfikację poprzez skanowanie urządzeń.

Kliknięcie w przycisk poniżej pozwala na wyrażenie zgody na przetwarzanie danych przez nas i naszych partnerów, zgodnie z opisem powyżej. Możesz również uzyskać dostęp do bardziej szczegółowych informacji i zmienić swoje preferencje zanim wyrazisz zgodę lub odmówisz jej wyrażenia. Niektóre rodzaje przetwarzania danych nie wymagają zgody użytkownika, ale masz prawo sprzeciwić się takiemu przetwarzaniu. Preferencje nie będą miały zastosowania do innych witryn posiadających zgodę globalną lub serwisową.