Previous
Next
Previous
Next
Previous
Next

„Ekonomik” zaprasza ósmoklasistów na warsztaty

Zespół Szkół Ekonomicznych im. Janusza Korczaka w Dębicy serdecznie zaprasza uczniów klas ósmych szkoły podstawowej na warsztaty z zakresu reklamy, ekonomii, gastronomii i handlu, które odbędą się 3 marca 2023 roku, w budynku szkoły, przy ulicy Ogrodowej 20, w godzinach od 9.00 do 13.00.

Jesteś zainteresowany danym zawodem, chcesz się dowiedzieć więcej, poproś wychowawcę o przesłanie zgłoszenia do 2 marca 2023 r. telefonicznie pod nr: 14 670 25 74 lub elektronicznie na adres sekretariat@zsedebica.pl

Możesz wybrać:

  • Warsztaty z reklamy, które obejmują zajęcia z grafiki komputerowej, rysunku i fotografii;
  • Warsztaty kulinarne, na których przygotujesz smaczne i zdrowe potrawy oraz napoje, połączone z degustacją;
  • Warsztaty ekonomiczno- handlowe, na których poćwiczysz metkowanie i etykietowanie towarów oraz obsługę kas fiskalnych, a także weźmiesz udział w Grze ekonomicznej „Zagraj z Ekonomikiem”

źródło: ZSE w Dębicy

Podziel się z innymi

Shares
Previous
Next

Więcej informacji...

My i nasi partnerzy uzyskujemy dostęp i przechowujemy informacje na urządzeniu oraz przetwarzamy dane osobowe, takie jak unikalne identyfikatory i standardowe informacje wysyłane przez urządzenie czy dane przeglądania w celu wyboru oraz tworzenia profilu spersonalizowanych treści i reklam, pomiaru wydajności treści i reklam, a także rozwijania i ulepszania produktów. Za zgodą użytkownika my i nasi partnerzy możemy korzystać z precyzyjnych danych geolokalizacyjnych oraz identyfikację poprzez skanowanie urządzeń.

Kliknięcie w przycisk poniżej pozwala na wyrażenie zgody na przetwarzanie danych przez nas i naszych partnerów, zgodnie z opisem powyżej. Możesz również uzyskać dostęp do bardziej szczegółowych informacji i zmienić swoje preferencje zanim wyrazisz zgodę lub odmówisz jej wyrażenia. Niektóre rodzaje przetwarzania danych nie wymagają zgody użytkownika, ale masz prawo sprzeciwić się takiemu przetwarzaniu. Preferencje nie będą miały zastosowania do innych witryn posiadających zgodę globalną lub serwisową.