Previous
Next
Previous
Next
Previous
Next

Julia wydała swoją pierwszą książkę

22 lutego swoją premierę miała pierwsza w dorobku uczennicy Zespołu Szkół Ekonomicznych w Dębicy, Julii Czerneckiej książka pod tytułem „Masculino”. Pozycja z gatunku romansu współczesnego, promowana przez Wydawnictwo „Akurat”, znalazła się już w Empiku oraz na wybranych platformach sprzedażowych.

Książka opowiada historię amerykańskiej kobiety, Tamary Jones, pracującej w firmie inwestycyjnej, która pewnego dnia wybiera się realizować projekt w słonecznej Sycylii, gdzie poznaje niejakiego Masculino. Mężczyzna jest bezwzględnym w swych działaniach szefem mafii. Czy Tamarze uda się zawrócić w głowie władczemu Włochowi, czy stanie się tylko kolejnym pionkiem w jego grze? Tego dowiecie się dopiero po przeczytaniu całej książki.

Julia Czernecka rozpoczęła przygodę z pisaniem w 2018 roku, kiedy jedna z koleżanek pokazała jej aplikację „Wattpad” – portal będący światową społecznością dla milionów czytelników i pisarzy, których łączy pasja dla mocy pisanego słowa. Po serii krótkich opowiadań opublikowanych na stronie, Julia zrobiła roczną przerwę, kładąc większy nacisk na czytanie książek. Nastoletnia dziewczyna wróciła na Wattpad w 2020 roku, gdy była już uczennicą „Ekonomika”. Od tego czasu musiała pogodzić dwie największe pasje, czyli pisanie oraz marketing, grafikę i projektowanie – profesje, których do tej pory uczy się w klasie o profilu „reklama”.

W przeciągu zaledwie kilku miesięcy od powrotu do pisania, Julia całkiem nieświadomie wykreowała postaci do nowego opowiadania, które stało się „szkieletem” dla późniejszej książki (w pierwotnej fazie liczyła około 3/5 finalnej objętości). Autorka nie zdawała sobie sprawy, że za za moment otrzyma propozycję wydania swojego pierwszego romansu….

źródło: ZSE w Dębicy

Podziel się z innymi

Shares
Previous
Next

Więcej informacji...

My i nasi partnerzy uzyskujemy dostęp i przechowujemy informacje na urządzeniu oraz przetwarzamy dane osobowe, takie jak unikalne identyfikatory i standardowe informacje wysyłane przez urządzenie czy dane przeglądania w celu wyboru oraz tworzenia profilu spersonalizowanych treści i reklam, pomiaru wydajności treści i reklam, a także rozwijania i ulepszania produktów. Za zgodą użytkownika my i nasi partnerzy możemy korzystać z precyzyjnych danych geolokalizacyjnych oraz identyfikację poprzez skanowanie urządzeń.

Kliknięcie w przycisk poniżej pozwala na wyrażenie zgody na przetwarzanie danych przez nas i naszych partnerów, zgodnie z opisem powyżej. Możesz również uzyskać dostęp do bardziej szczegółowych informacji i zmienić swoje preferencje zanim wyrazisz zgodę lub odmówisz jej wyrażenia. Niektóre rodzaje przetwarzania danych nie wymagają zgody użytkownika, ale masz prawo sprzeciwić się takiemu przetwarzaniu. Preferencje nie będą miały zastosowania do innych witryn posiadających zgodę globalną lub serwisową.