Previous
Next
Previous
Next
Previous
Next

Trwa rozbiórka trybuny na stadionie Wisłoki – ZDJĘCIA

„Za nami kolejny tydzień prac rozbiórkowych przy dużej trybunie na Park Arena. Jak widać na załączonych obrazkach, powoli ubywa krzesełek oraz sektorów tworzących w przeszłości pierwsze litery nazwy klubu Wisłoka. Całkowite usunięcie konstrukcji zajmie jednak jeszcze trochę czasu…Jednocześnie na kilka tygodni przed startem rozgrywek wykonywane są również zabiegi po drugiej stronie stadionu (mała trybuna i klatka), które mają pozwolić na dopuszczenie jak największej liczby widzów podczas meczów o mistrzostwo III ligi. Zdjęcia: poniedziałek – środa” – informują na swoim profilu na FB przedstawiciele Wisłoki Dębica.
Fot. Wisłoka Dębica

Podziel się z innymi

Shares

Więcej informacji...

My i nasi partnerzy uzyskujemy dostęp i przechowujemy informacje na urządzeniu oraz przetwarzamy dane osobowe, takie jak unikalne identyfikatory i standardowe informacje wysyłane przez urządzenie czy dane przeglądania w celu wyboru oraz tworzenia profilu spersonalizowanych treści i reklam, pomiaru wydajności treści i reklam, a także rozwijania i ulepszania produktów. Za zgodą użytkownika my i nasi partnerzy możemy korzystać z precyzyjnych danych geolokalizacyjnych oraz identyfikację poprzez skanowanie urządzeń.

Kliknięcie w przycisk poniżej pozwala na wyrażenie zgody na przetwarzanie danych przez nas i naszych partnerów, zgodnie z opisem powyżej. Możesz również uzyskać dostęp do bardziej szczegółowych informacji i zmienić swoje preferencje zanim wyrazisz zgodę lub odmówisz jej wyrażenia. Niektóre rodzaje przetwarzania danych nie wymagają zgody użytkownika, ale masz prawo sprzeciwić się takiemu przetwarzaniu. Preferencje nie będą miały zastosowania do innych witryn posiadających zgodę globalną lub serwisową.