Karnawałowy Koncert Charytatywny dla Błażeja

Bohema Trio, Iskierczanie, zespół Szkoły Muzycznej „YAMAHA” oraz uczniowie i absolwenci Publiczna Szkoła Podstawowa nr 3 w Dębicy wystąpili wczoraj w Domu Kultury MORS podczas Karnawałowego Koncertu Charytatywnego dla Błażeja.

Wielką niespodzianką był występ Błażeja, który zagrał na gitarze. Dochód z koncertu przeznaczony jest dla Błażeja, ucznia dębickiej „Trójki”. Chłopiec jest po usunięciu guza mózgu, chemioterapii i radioterapii. Ma problem z chodzeniem, korzysta z aparatów słuchowych i jest osobą niedowidzącą. Pieniądze potrzebne są na rehabilitację pod okiem fizjoterapeuty i neurologopedy.
Rehabilitację Błażeja można również wesprzeć przekazując 1,5 proc. podatku lub darowiznę Fundacji Avalon z dopiskiem Ciurkot, 9869. Numer konta: 62 1600 1286 0003 0031 8642 6001.

źródło: Powiat Dębicki

Podziel się z innymi

Shares

Więcej informacji...

My i nasi partnerzy uzyskujemy dostęp i przechowujemy informacje na urządzeniu oraz przetwarzamy dane osobowe, takie jak unikalne identyfikatory i standardowe informacje wysyłane przez urządzenie czy dane przeglądania w celu wyboru oraz tworzenia profilu spersonalizowanych treści i reklam, pomiaru wydajności treści i reklam, a także rozwijania i ulepszania produktów. Za zgodą użytkownika my i nasi partnerzy możemy korzystać z precyzyjnych danych geolokalizacyjnych oraz identyfikację poprzez skanowanie urządzeń.

Kliknięcie w przycisk poniżej pozwala na wyrażenie zgody na przetwarzanie danych przez nas i naszych partnerów, zgodnie z opisem powyżej. Możesz również uzyskać dostęp do bardziej szczegółowych informacji i zmienić swoje preferencje zanim wyrazisz zgodę lub odmówisz jej wyrażenia. Niektóre rodzaje przetwarzania danych nie wymagają zgody użytkownika, ale masz prawo sprzeciwić się takiemu przetwarzaniu. Preferencje nie będą miały zastosowania do innych witryn posiadających zgodę globalną lub serwisową.