Previous slide
Next slide
Previous slide
Next slide

Martynka Mroczka przeszła do kolejnego odcinka YOU CAN DANCE NOWA GENERACJA 2

Wczoraj podczas kolejnego odcinka YOU CAN DANCE NOWA GENERACJA 2 Martyna Mroczka dostała się do następnego, już czwartego odcinka studyjnego programu i wystąpi w kolejnym odcinku, który pokazany zostanie za tydzień.

W ostatni piątek Martyna musiała wystąpić w pierwszej jej solówce przed jury YCD ponieważ głosów oddanych na nią było zbyt mało, żeby uniknąć solówki. Martyna świetnie spisała się w swoim solowym występie i przeszła do następnego etapu. Choreografię solową przygotowała dla młodej tancerki trenerka Soul Dance Nadia Śliwa. Wcześniej
Martynka z Mateuszem zatańczyli zjawiskowy duet w choreografii Wioli Fiuk.

W studiu żeby dopingować młodą tancerkę zjawiła się delegacja z Lipin: uczniowie i nauczyciele ze szkoły do której uczęszcza Martyna, rodzice Martyny oraz tancerki z Aerobikowego Klubu „Lemurek”.

Aby wesprzeć Martynę była bezpieczna w kolejnym odcinku i nie musiała tańczyć kolejnej solówki można wysłać sms o treści 9 pod nr tel.7346 (czas do środy do godziny 23.59)

Fot. Soul Dance Akademia Tańca, UG Pilzno


Podziel się z innymi

Shares

Więcej informacji...

My i nasi partnerzy uzyskujemy dostęp i przechowujemy informacje na urządzeniu oraz przetwarzamy dane osobowe, takie jak unikalne identyfikatory i standardowe informacje wysyłane przez urządzenie czy dane przeglądania w celu wyboru oraz tworzenia profilu spersonalizowanych treści i reklam, pomiaru wydajności treści i reklam, a także rozwijania i ulepszania produktów. Za zgodą użytkownika my i nasi partnerzy możemy korzystać z precyzyjnych danych geolokalizacyjnych oraz identyfikację poprzez skanowanie urządzeń.

Kliknięcie w przycisk poniżej pozwala na wyrażenie zgody na przetwarzanie danych przez nas i naszych partnerów, zgodnie z opisem powyżej. Możesz również uzyskać dostęp do bardziej szczegółowych informacji i zmienić swoje preferencje zanim wyrazisz zgodę lub odmówisz jej wyrażenia. Niektóre rodzaje przetwarzania danych nie wymagają zgody użytkownika, ale masz prawo sprzeciwić się takiemu przetwarzaniu. Preferencje nie będą miały zastosowania do innych witryn posiadających zgodę globalną lub serwisową.